rozmiar czcionki: A | A | A
Pozarządowy Dolny Śląsk

Forum Rad Senioralnych w Subregionie Jeleniogórskim – 02.06.2022 Jelenia Góra

Dodano: 10-06-2022

Forum Rad Senioralnych w Subregionie Jeleniogórskim w Jeleniej Górze trzecim spotkaniem organizowanym przez Marcina Krzyżanowskiego Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląską Społeczną Radą Senioralną.

[więcej]

Forum Rad Senioralnych w Subregionie Legnickim – 27.05.2022 Legnica

Dodano: 03-06-2022

Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski wraz z Agnieszką Kowol, Zastępcą Dyrektora Wydziału Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego przemawiają podczas Forum

Forum Rad Senioralnych w Subregionie Legnickim w Legnicy drugim z Forów organizowanych przez Marcina Krzyżanowskiego Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląską Społeczną Radą Senioralną.

[więcej]

Forum Rad Senioralnych w Subregionie Wrocławskim – 20.05.2022 Żmigród

Dodano: 03-06-2022

Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski przemawiający podczas Forum

Forum Rad Senioralnych w Subregionie Wrocławskim w Żmigrodzie otworzyło cykl spotkań organizowanych przez Marcina Krzyżanowskiego Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląską Społeczną Radą Senioralną.

[więcej]

Mikrodotacje na wsparcie dolnośląskich organizacji udzielających pomocy uchodźcom z Ukrainy

Dodano: 26-05-2022

Plakat z napisem komunikat

Na podstawie art. 12 ust. 8 ustawy z dnia 12 marca 2022 roku o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz. U. z 2022 r., poz. 583 ze zm.) Wojewoda Dolnośląski zaprasza:• organizacje pozarządowe;• podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie;• związki zawodowedo składania ofert na realizację zadań publicznych w celu zapewnienia pomocy obywatelom Ukrainy, przebywającym na...

[więcej]

Zaproszenie na Regionalne Forum Praktyków Partycypacji.

Dodano: 23-05-2022

Fundacja STOCZNIA zaprasza na Regionalne Forum Praktyków Partycypacji.

[więcej]

VIII Dolnośląski Przegląd Seniorów Artystycznie Uzdolnionych o Krzywą Wieżę Ząbkowic...

Dodano: 09-05-2022

5 maja 2022 w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki odbył się VIII Dolnośląski Przegląd Seniorów Artystycznie Uzdolnionych o Krzywą Wieżę Ząbkowic Śląskich.

[więcej]

Sprawdź gdzie i jaka pomoc uchodźcom z Ukrainy jest potrzebna!

Dodano: 10-03-2022

Komitet ds. Pożytku Publicznego – w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji pomiędzy organizacjami pozarządowymi, a instytucjami koordynującymi w poszczególnych częściach Polski wsparcie dla uchodźców z Ukrainy – będzie do Państwa regularnie wysyłał newsletter z bieżącą listą najpilniejszych potrzeb w każdym z województw.

[więcej]