rozmiar czcionki: A | A | A
Pozarządowy Dolny Śląsk

Zaproszenie do udziału w konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego im. Krystyny Lasek „Społecznik Roku”

14.09.2023 11:34

Szanowni Państwo,

wracając do rozmów z ostatniego Forum Rad Senioralnych chciałbym zaprosić Państwa do udziału w konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego im. Krystyny Lasek „Społecznik Roku”.

Celem Konkursu jest promowanie aktywności dolnośląskich organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych działających na rzecz seniorów, Rad Seniorów na Dolnym Śląsku, a także wzmocnienie pozytywnego wizerunku podmiotów i osób udzielających się na rzecz osób starszych.

Nabór kandydatów do Nagrody Marszałka Województwa Dolnośląskiego im. Krystyny Lasek „Społecznik Roku” rozpocznie się 15 września 2023 r. i będzie trwać do 2 października 2023 r. (decyduje data wpływu do UMWD).

Uroczyste przyznanie tytułu im. Krystyny Lasek „Społecznik Roku” oraz wręczenie nagrody nastąpi podczas III Forum Rad Senioralnych we Wrocławiu, które odbędzie się w październiku.

Osobą wskazaną do kontaktu w sprawach związanych z Nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego im. Krystyny Lasek „Społecznik Roku” jest Sławomir Wójcik, tel. nr  71/ 770 40 76, mail: slawomir.wojcik@dolnyslask.pl

Załączniki do pobrania:

1. Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie - POBIERZ

2. Regulamin Nagrody im. Krystyny Lasek "Społecznik Roku" - POBIERZ

3. Formularz konkursowy - POBIERZ