rozmiar czcionki: A | A | A


Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych i Gastronomii Polagra Food w Poznaniu.

Dodano: 22-09-2009

W dniach 14-17 września br. w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych i Gastronomii Polagra Food. Targi zgromadziły wystawców z niemal 40 krajów świata m.in. Hiszpanii, Niemiec, Grecji, Austrii, Portugalii, Turcji, Chin, Sri Lanki, a także Litwy, Czech i Słowacji.

[więcej]

2. Święto Pierogów w Paszowicach

Dodano: 17-09-2009

W niedzielę, 30 sierpnia br., parafia w Paszowicach organizowała dożynki parafialne. Już drugi rok z rzędu uroczystość została połączona ze Świętem Pierogów, które było głównym punktem ceremoniału dożynkowego. Patronat honorowy nad obchodami objął Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego – Stanisław Longawa.

[więcej]

Nabór wniosków - konkurs ofert na wykonanie zadania publicznego pn.”Przedsięwzięcia promujące ideę...

Dodano: 16-09-2009

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie na realizację zadania publicznego pn. „Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi”. Celem konkursu jest wsparcie społeczności lokalnych, działających w „Odnowie Dolnośląskiej Wsi”, w zakresie realizacji projektów mających na celu poprawę funkcjonowania grupy odnowy wsi, pobudzenia aktywności mieszkańców do wspólnej pracy na rzecz swojej miejscowości oraz rozwój tożsamości społeczności wiejskiej, zachowanie...

[więcej]