rozmiar czcionki: A | A | A


Konferencja w ramach obchodów 20-lecia Agencji Rynku Rolnego

Dodano: 26-10-2010

Bezpieczeństwo żywnościowe kraju, podnoszenie poziomu życia na polskiej wsi i działania na rzecz zapewnienia równowagi pomiędzy popytem na produkty polskiego rolnictwa a ich podażą – to główne zadania, jakie 20 lat temu postawiono przed Agencją Rynku Rolnego...

[więcej]

Dolnośląski wieniec dożynkowy doceniony przez Prezydenta RP

Dodano: 15-10-2010

Grupa wieńcowa z Dolnego Śląska, nagrodzona podczas ostatnich Dożynek w Spale, gościła w Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

[więcej]

Dotacje na zadania z zakresu gospodarki wodnej

Dodano: 13-10-2010

Prawie 2,5 mln z budżetu Województwa Dolnośląskiego na konserwację urządzeń melioracji wodnych otrzymają gminy z naszego regionu. Pierwsi samorządowcy odebrali dziś z rąk wicemarszałka Stanisława Longawy gotowe umowy o dofinansowanie.

[więcej]

Mija termin przyjmowania zgłoszeń na targi Grüne Woche 2011

Dodano: 11-10-2010

W poniedziałek (11 października) mija termin przyjmowania zgłoszeń udziału w Międzynarodowych Targach Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa "Grüne Woche 2011".

[więcej]

Warsztaty w ramach programu „Polskiej Pomocy”

Dodano: 06-10-2010

Wicemarszałek Stanisław Longawa gościł uczestników projektu realizowanego ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach Polskiej Pomocy. Gościem specjalnym była delegacja z Azerbejdżańskiej Akademii Nauk Instytutu Nauki Gleby i Agrochemii. Spotkanie odbyło się 5 października w Dolnośląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego.

[więcej]

Konkurs fotograficzny „Europa inwestująca w obszary wiejskie w obiektywie” – I edycja”...

Dodano: 04-10-2010

Na konkurs fotograficzny zorganizowany przez Departament Europejskiego Funduszu Społecznego i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego pod patronatem Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Stanisława Longawy zostało nadesłanych 46 fotografii. Zgodnie z regulaminem konkursu wszystkie  zdjęcia dotyczyły realizacji projektów, które otrzymały dofinansowanie w ramach działań wdrażanych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach Programu Rozwoju...

[więcej]

XV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Dodano: 01-10-2010

W dniach 25-26 września 2010 roku odbyła się XV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

[więcej]