rozmiar czcionki: A | A | A


[RELACJA] Made in Dolny Śląsk - Festiwal Produktów Regionalnych w Galerii Sudeckiej w Jeleniej...

Dodano: 22-03-2022

Samorząd Województwa Dolnośląskiego wraz z Galerią Sudecką w Jeleniej Górze, w sobotę 19 marca 2022 roku zorganizował Festiwal Produktów Regionalnych „Made in Dolny Śląsk”, na którym można było zakupić produkty żywnościowe jak i rękodzielnicze wyprodukowane w naszym regionie.

[więcej]

Nagrody ekologiczne UE: wyróżnienia dla najlepszych inicjatyw ekologicznych w UE

Dodano: 18-03-2022

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi serdecznie zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyróżnienie podmiotów, które opracowały innowacyjny, zrównoważony i inspirujący projekt przynoszący rzeczywistą wartość dodaną w dziedzinie produkcji i konsumpcji ekologicznej.

[więcej]

Doroczna nagroda „Gwiozda Łowicka”

Dodano: 18-03-2022

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Łowiczu co roku przyznaje nagrody w dwóch kategoriach: twórczości ludowej oraz upowszechniania i ochrony dóbr kultury ludowej.

[więcej]

[ZAPROSZENIE] Made in Dolny Śląsk - Festiwal Produktów Regionalnych w Galerii Sudeckiej w Jeleniej...

Dodano: 16-03-2022

Samorząd Województwa Dolnośląskiego wraz z Galerią Sudecką w Jeleniej Górze organizuje Festiwal Produktów Regionalnych „Made in Dolny Śląsk”, który odbędzie się w sobotę 19 marca 2022 roku od godz.11:00 do godz. 18:00 w Galerii Sudeckiej (Aleja Jana Pawła II 51, 58-506 Jelenia Góra).

[więcej]

WOLNE MIEJSCA dla wystawców na „Made in Dolny Śląsk”

Dodano: 08-03-2022

W sobotę 19 marca 2022 roku od godz. 11:00 do godz. 18:00 w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze odbędzie się Kiermasz produktów regionalnych „Made in Dolny Śląsk”, na którym będzie można sprzedawać zarówno produkty żywnościowe jak i rękodzielnicze. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego jako współorganizator wydarzenia chciałby serdecznie zaprosić chętnych przedsiębiorców do wzięcia udziału w promocji i sprzedaży swoich produktów na organizowanym kiermaszu. Zostało kilka wolnych...

[więcej]

UWAGA - przedłużenie terminu składania wniosków w konkursie 6/2022

Dodano: 01-03-2022

W związku z decyzją Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi termin składania wniosków w konkursie nr 6/2022 dla partnerów KSOW został przedłużony do 4 marca.Poniżej oraz na stronie MRiRW, znajduje się aktualne, obowiązujące ogłoszenie.Link do ogłoszenia o konkursie na stronie KSOWLink do ogłoszenia o konkursie na stronie MRiRW

[więcej]

Przedłużenie terminu naboru do II edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki...

Dodano: 25-02-2022

W odpowiedzi na liczne sygnały płynące od Kół chcących wziąć udział w Konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP, Kancelaria Prezydenta RP zdecydowała o przedłużeniu terminu przesyłania zgłoszeń do 7 marca br., do godziny 12.00.

[więcej]