rozmiar czcionki: A | A | A


Prezentacja Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek

Dodano: 12-04-2022

W sobotę 9 kwietnia 2022 roku w Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze odbyła się "Prezentacja Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek". Podczas uroczystego otwarcia kolejnej edycji, życzenia świąteczne kołom gospodyń wiejskich oraz gościom złożyli Marszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Cezary Przybylski, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Grzegorz Macko, Kanclerz Kurii Biskupiej w Legnicy ks. Józef Lisowski, Zastępca Dyrektora Oddziału Regionalnego Agencji...

[więcej]

Zapraszamy zespoły ludowe z Dolnego Śląska do udziału w XIII Festiwalu Tradycji Dolnego Śląska

Dodano: 29-03-2022

Dnia 19 listopada 2022 roku Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego organizuje XIII Festiwal Tradycji Dolnego Śląska, który odbędzie się w Operze Wrocławskiej.

[więcej]

[Zaproszenie] Prezentacja Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek

Dodano: 28-03-2022

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wspólnie z organizacjami działającymi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz Galerią Nowy Rynek organizuje „Prezentację Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek”. Podczas prezentacji odbędzie się konkurs na „Najpiękniejszą Palmę i Pisankę Wielkanocną”.

[więcej]

[RELACJA] Made in Dolny Śląsk - Festiwal Produktów Regionalnych w Galerii Sudeckiej w Jeleniej...

Dodano: 22-03-2022

Samorząd Województwa Dolnośląskiego wraz z Galerią Sudecką w Jeleniej Górze, w sobotę 19 marca 2022 roku zorganizował Festiwal Produktów Regionalnych „Made in Dolny Śląsk”, na którym można było zakupić produkty żywnościowe jak i rękodzielnicze wyprodukowane w naszym regionie.

[więcej]

Nagrody ekologiczne UE: wyróżnienia dla najlepszych inicjatyw ekologicznych w UE

Dodano: 18-03-2022

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi serdecznie zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyróżnienie podmiotów, które opracowały innowacyjny, zrównoważony i inspirujący projekt przynoszący rzeczywistą wartość dodaną w dziedzinie produkcji i konsumpcji ekologicznej.

[więcej]

Doroczna nagroda „Gwiozda Łowicka”

Dodano: 18-03-2022

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Łowiczu co roku przyznaje nagrody w dwóch kategoriach: twórczości ludowej oraz upowszechniania i ochrony dóbr kultury ludowej.

[więcej]

[ZAPROSZENIE] Made in Dolny Śląsk - Festiwal Produktów Regionalnych w Galerii Sudeckiej w Jeleniej...

Dodano: 16-03-2022

Samorząd Województwa Dolnośląskiego wraz z Galerią Sudecką w Jeleniej Górze organizuje Festiwal Produktów Regionalnych „Made in Dolny Śląsk”, który odbędzie się w sobotę 19 marca 2022 roku od godz.11:00 do godz. 18:00 w Galerii Sudeckiej (Aleja Jana Pawła II 51, 58-506 Jelenia Góra).

[więcej]