rozmiar czcionki: A | A | A


Regionalna edycja konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”

Dodano: 17-04-2019

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego serdecznie zapraszają do udziału w XIX edycji wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” na najlepszy regionalny produkt żywnościowy.

[więcej]

Konkurs „Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość”

Dodano: 11-04-2019

XI edycja konkursu na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich

[więcej]

„Prezentacja Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek”

Dodano: 10-04-2019

„Prezentacja Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek” od ponad 10 lat gości w Pasażu Grunwaldzkim. 6 kwietnia br., podczas uroczystego otwarcia kolejnej edycji, życzenia świąteczne wystawcom i gościom złożyli Jego Ekscelencja Ks. Biskup Jacek Kiciński, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Marcin Gwóźdź i Prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej Pan Leszek Grala.

[więcej]

Akcja "KUPUJ ŚWIADOMIE"

Dodano: 09-04-2019

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi prowadząc szereg działań informacyjno- promocyjnych dotyczących rynku żywności wysokiej jakości, mających na celu budowanie patriotyzmu konsumenckiego oraz wzrost konkurencyjności polskiej żywności przygotowało broszurę informacyjną „Kupuj świadomie” dotycząca znakowania produktów. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią aby podejmować świadome decyzje zakupowe w oparciu o istniejące systemy i znaki jakości.

[więcej]

Samorząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza konkurs „Piękna Wieś Dolnośląska 2019”

Dodano: 27-03-2019

Konkurs w naszym Województwie organizowany jest już po raz jedenasty i jest jedną z form wsparcia jakie Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oferuje społecznościom lokalnym uczestniczącym w Odnowie Dolnośląskiej Wsi.

[więcej]

Prezentacja Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek we Wrocławiu

Dodano: 19-03-2019

Wspólnie z Dolnośląską Izbą Rolniczą i Związkami Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych z Wrocławia, Jeleniej Góry, Świdnicy i Legnicy zapraszają na „Prezentację Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek we Wrocławiu” w dniu 6 kwietnia br. w godz. 11-16 w Pasażu Grunwaldzkim. we Wrocławiu.

[więcej]

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019

Dodano: 15-03-2019

Szanowni Państwo,zapraszamy do udziału w VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 10-12 maja 2019 r. Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć. Dni Otwarte to akcja popularna i o dużym zasięgu. V edycja skupiła prawie 560 wydarzeń, które łącznie odwiedziło ponad 132 tysiące uczestników. Tegoroczna...

[więcej]