rozmiar czcionki: A | A | A


Nabór Wystawców na Wyjazd studyjny Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska

13.11.2019 09:57

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego organizuje dwudniowy wyjazd studyjny na terenie Wielkopolski, który odbędzie się w terminie 09-10.12.2019 r.Wyjazd ma na celu przybliżyć działanie producentów w innym regionie oraz przedstawić funkcjonowanie Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski. Zarówno w kwestii produkcji, dystrybucji, jak i formy promocji wraz z kreacją wizualną. Pozwoli to poznać różne rozwiązania i opracować nowe ścieżki rozwoju swojej działalności.


Miejsca, które zaprezentują genezę powstania, funkcjonowanie, stosowany marketing oraz realizowane inicjatywy to MicroFood, Tłokinia Pałac, Piekarnia „Bułeczka”, Restauracja „Komoda Club”, Stajnia Czempisz oraz Hellimpol.Zapraszamy Uczestników Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska do udziału!


Ilość podmiotów mogących brać udział w wyjeździe studyjnym jest ograniczona. Decydować będzie zarówno kolejność zgłoszeń, uczestnictwo w tegorocznych wydarzeniach targowych, organizowanych przez UMWD oraz zgłoszenie do udziału w wyjeździe studyjnym właściciela działalności.


Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny. Zapewnione zostanie pełne wyżywienie, nocleg oraz transport. Wyjazd studyjny sfinansowany zostanie ze środków Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Dolnośląskiego, w ramach Planu Operacyjnego na lata 2018-2019 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich 2014-2020 dla Województwa Dolnośląskiego.


Zgłoszenie proszę przesłać na adres e-mail: monika.michalska@dolnyslask.pl w terminie do poniedziałku 18 listopada 2019r.

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ