rozmiar czcionki: A | A | A


Międzynarodowe Targi Grune Woche 2021

27.11.2020 13:28

W dniach 20-21 stycznia 2021 roku odbędzie się wyłącznie cyfrowo w Berlinie Międzynarodowy Zielony Tydzień 2021.

Przyszłoroczny Międzynarodowy Zielony Tydzień skupi się na aktualnych tematach w przemyśle rolno-spożywczym. Zarówno konferencja prasowa otwierająca, jak i otwarcie ze sponsorami, a także wykłady i panele dyskusyjne będą transmitowane na żywo w internecie.
W 2021 r. w programie znajdą się również dni Rozpoczęcia i Wręczenie Gwiazdy Regionalnej (Niemiecka Nagroda Regionalna). Zapraszamy do udziału w Targach.

https://www.gruenewoche.de/IGWDigital/


W trakcie trwania Targów 20 i 21 stycznia 2021 zorganizowany zostanie STARTUP DAYS, na który można się zarejestrować już teraz i skorzystać z okazji, aby przedstawić swój startup z branży agrotech lub technologii spożywczych szerokiej publiczności na nadchodzącym IGW Digital 2021. Do wygrania indywidualny coaching oraz okazja zaprezentowania siebie i swoich innowacji na następnych targach IGW 2022. Termin składania wniosków upływa 15 grudnia 2020 r.
W przypadku aplikacji należy przygotować prezentację pomysłu na biznes, możliwości rynkowe i koncepcję finansowania, ponadto przedstawić się jako zespół w 2-minutowym filmie. W jury zasiądą najlepsi przedstawiciele przemysłu spożywczego, handlu, rolnictwa i ogrodnictwa.