rozmiar czcionki: A | A | A


[Zaproszenie] Dolnośląskie Rozpoczęcie Lata – Święto Granitu Strzegomskiego

05.05.2023 07:39

W dniach 16-18 czerwca 2023 roku na rynku w Strzegomiu odbędzie się organizowane cyklicznie „Dolnośląskie Rozpoczęcie Lata – Święto Granitu Strzegomskiego”, która cieszy się dużą popularnością. Tegoroczny program trzydniowej imprezy obfituje w atrakcyjne wydarzenia tj. bieg „Strzegomska Dwunastka”, regionalna giełda minerałów, „Święto truskawki”, a na scenie muzycznej wystąpi m.in. Zenon Martyniuk, Paluch, Andrzej Piaseczny i inni.

Podczas trwającego wydarzenia w sobotę 17 czerwca od godziny 11:00 do 19:00 Urząd Marszałkowski  Województwa Dolnośląskiego organizuje kolejną edycję Festiwalu Produktów Regionalnych „Made in Dolny Śląsk”.

Serdecznie zapraszamy dolnośląskich przetwórców żywności regionalnej i tradycyjnej oraz producentów rękodzieła do wzięcia udziału oraz zaprezentowania i sprzedaży swoich produktów na festiwalu. Dla zadeklarowanych wystawców zapewniamy bezpłatne stoły pod dużym namiotem wystawowym oraz dostęp do energii elektrycznej. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy dziedzictwo.kulinarne@dolnyslask.pl do dnia 26.05.2023 roku. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z panią Hanną Gierczak – tel. 71 770 45 16, adres e-mail: dziedzictwo.kulinarne@dolnyslask.pl