rozmiar czcionki: A | A | A


Dni otwarte funduszy europejskich

26.08.2020 10:18

Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się już w sierpniu, kiedy to planuje się uruchomić stronę internetową dniotwarte.eu, jednak kulminacyjnym momentem Dni Otwartych będzie weekend 25-27 września 2020 r.

Na utworzonej stronie pojawią się wirtualne spacery, szkolenia online, webinaria i wiele innych atrakcji, a podczas kulminacyjnego weekendu będzie możliwość wejścia na żywo (live streaming) lub puszczenia gotowego nagrania (przypominającego live streaming – w przypadku, gdy wejście na żywo mogłoby być zakłócone przez pogodę, itp.). Planowane jest przeprowadzenie dwóch konkursów – dla beneficjentów oraz dla ogółu społeczeństwa. W obu przypadkach zadanie konkursowe będzie polegało na nagraniu krótkiego, amatorskiego filmiku promującego projekt (dla beneficjentów) lub pokazującego zmiany jakie zaszły w najbliższym otoczeniu dzięki funduszom europejskim (dla ogółu społeczeństwa). Za organizację i przeprowadzenie ogólnopolskich konkursów, przygotowanie i zarządzanie stroną internetową Dni Otwartych oraz realizację ogólnopolskiej kampanii promocyjnej, jako koordynator całej akcji, odpowiada

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Ministerstwo zapewnia również nagrody dla zwycięzców konkursów. Podczas tegorocznych Dni Otwartych online mamy możliwość pokazać odbiorcom, jak wiele zmian zaszło dzięki środkom z programów rozwoju obszarów wiejskich, jakie projekty zostały zrealizowane i jak one przyczyniają się do podniesienia poziomu życia mieszkańców obszarów wiejskich.


Dokumenty do pobrania:

1.DIP Regulamin DOFE 2020_ogólny (pobierz)

2.oświadczenie do odbioru nagrody (pobierz)

3.Regulamin konkursu ogółu społeczeństwa(pobierz)

4.REGULAMIN KONKURSU_Beneficjenci (pobierz)

5.zał. 1 wzór formularza_ogół społeczeństwa (pobierz)

6.Zał. 2 kryteria oceny filmu dla beneficjentów (pobierz)

7.zał.1 wzór formularza zgłoszeniowego konkursu dla beneficjentów (pobierz)

8.Załącznik nr. 1 do Regulaminu Ogólnego (pobierz)

9.Załącznik nr. 1 do Regulaminu Ogólnego (pobierz)

*