rozmiar czcionki: A | A | A

pppppppppppppppppp

Przewodnik Dolny Śląsk Bez Barier

Pobierz Przewodnik Dolny Śląsk Bez Barier

Autorzy: Stanisław Francuz, Marta Francuz, Wiktor Francuz wraz ze  Stowarzyszeniem PROGRES

Album "Ponad Poziomy 2013"

Turgol, GaleriON, It's my time, integracyjny spływ kajakowy, wycieczki rowerowe dla niewidomych, festiwal kreacji - to tylko niektóre z najciekawszych wydarzeń roku 2013. Zdjęcia z ich realizacji prezentuje album "Ponad poziomy", przygotowany przez Fundację Metro.Zapraszamy do oglądania!

Informator dla Rodziców i Opiekunów Dzieci (Nie)Pełnosprawnych

Fundacja "Potrafię pomóc" na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi z Wrocławia wydała informator, którego celem jest propagowanie wiedzy na temat osób z niepełnosprawnością, ich przywilejów oraz gwarantowanej przez państwo opieki. Poradnik przedstawia różne możliwości wsparcia, jest przewodnikiem dla Rodziców i Opiekunów, którzy dopiero co stanęli przed problemem niepełnosprawności swojego dziecka.


Czas na Dolny Śląsk bez barier

Stowarzyszenie Dolnośląskie Forum Integracyjne wydało trzyjęzyczny album "Czas na Dolny Śląsk bez barier". Album prezentuje miejsca naszego regionu, gdzie nie ma ograniczeń oraz Dolnoślązaków, którzy swoje ograniczenia przezwyciężyli. Piękne zdjęcia, interesujące opisy - zapraszamy do przeglądania i czytania!


     Wzory umów