rozmiar czcionki: A | A | A

Środki aktualnie dostępne w trybie art. 19a: środki PFRON- 0,00 PLN, środki BWD- 0,00 PLN     Wzory umów

Otwarcie Domu Samotnej Matki “Promyk” w Pieszycach

Dodano: 18-08-2020

17 sierpnia 2020 roku w Pieszycach odbyła się uroczystość otwarcia Domu Samotnej Matki "Promyk". Wśród zaproszonych gości obecna była także Bogusława Kulińska, dyrektor Wydziału Społeczeństwa Obywatelskiego.

[więcej]

Dolnośląskie uzdrowiska czekają na kuracjuszy

Dodano: 04-08-2020

Dolnośląskie sanatoria czekają na pacjentów z niepełnosprawnościami. Dla bezpieczeństwa wszędzie wprowadzone zostały specjalne procedury. Aby sprawdzić, jak wygląda funkcjonowanie tych instytucji w czasach epidemii wraz z Telewizją Sudecką udaliśmy się do Kudowy-Zdroju.

[więcej]

Wizyta Pełnomocnika w dolnośląskich sanatoriach

Dodano: 16-07-2020

Paweł Parus, Pełnomocnik Marszałka ds. Osób z Niepełnosprawnościami odwiedził wraz z ekipą Telewizji Sudeckiej dolnośląskie sanatoria. Wizyta była związana z realizacją materiału promującego uzdrowiska. Była to także okazja do zapoznania się z funkcjonowaniem tych instytucji w czasie epidemii.

[więcej]

Zaproszenie na wydarzenie "Zadbajo swój wózek"

Dodano: 09-07-2020

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji – FAR – region dolnośląski z siedzibą główną w Warszawie wspólnie z firmami Sunrise Medical oraz Akson zaprasza na wydarzenie „Zadbaj o swój wózek” skierowane do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które odbędzie się 10 lipca 2020 roku.

[więcej]

Konkurs grantowy PFRON

Dodano: 23-06-2020

Ogłoszenie o konkursie grantowym pn. „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych”

[więcej]

Dolnośląskie Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze

Dodano: 22-06-2020

Na Dolnym Śląsku funkcjonują dwie znakomite szkoły dla uczniów z niepełnosprawnościami wzrokową i słuchową.

[więcej]

Film o szkole dla niesłyszących i niedosłyszących na festiwalu filmów BBC

Dodano: 08-06-2020

Z radością informujemy, że film o Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 12 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących oraz z innymi niepełnosprawnościami im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu bierze udział w festiwalu filmów dokumentalnych BBC. Zachęcamy do jego obejrzenia i przede wszystkim oddania głosu.

[więcej]