rozmiar czcionki: A | A | A


     Wzory umów

Otwarcie pierwszej w Polsce klasy Mistrzostwa Sportowego w Blind Football-u

Dodano: 01-09-2021

Dziś w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 13 dla Uczniów Niewidomych i Słabowidzących oraz z innymi niepełnosprawnościami im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystość została połączona z otwarciem pierwszej w Polsce klasy Mistrzostwa Sportowego w Blind Football-u.

[więcej]

Fundacja Imago organizuje spływ kajakowy rzeką Barycz

Dodano: 19-08-2021

Fundacja Imago zaprasza do udziału w spływie kajakowym rzeką Barycz w okolicach Wrocławia realizowanym w ramach projektu WODA GÓRY LAS. Odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia 2021 roku.

[więcej]

Bezpłatne porady prawne dla osób z niepełnosprawnościami z pow. wrocławskiego

Dodano: 17-08-2021

Fundacja Dignum i Kancelaria Meritum - Katarzyna Arasiewicz prowadzą Pogotowie Prawne – całkowicie bezpłatne porady prawne dla mieszkańców powiatu wrocławskiego.

[więcej]

Kampania społeczna „Niepełnosprawność. Niewidzialność? To ja!”

Dodano: 16-08-2021

Ruszyła kampania społeczna „Niepełnosprawność. Niewidzialność? To ja!” na rzecz integracji osób z niepełnosprawnościami. Operatorami projektu są: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Federacja Kibiców Niepełnosprawnych.

[więcej]

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021)

Dodano: 15-07-2021

1 kwietnia br. na terenie całej Polski rozpoczęło się najważniejsze, obowiązkowe badanie statystyczne – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021).

[więcej]

Spotkanie grupy ds. reintegracji społecznej

Dodano: 02-07-2021

1 lipca w Złotoryi odbyło się spotkanie grupy roboczej ds. reintegracji społecznej prowadzonej przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej. Gospodarzem spotkania była Fundacja Ekonomii Społecznej PROM w Złotoryi. Samorząd województwa dolnośląskiego reprezentowali Bogusława Kulińska - dyrektor Wydziału Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Paweł Parus - Pełnomocnik Marszałka ds. Osób z Niepełnosprawnościami.

[więcej]

Jakimi sprawami zajmuje się Urząd Marszałkowski?

Dodano: 21-06-2021

Na kanale YouTube "Dolny Śląsk" pojawił się krótki film informacyjny o obszarach działalności samorządu województwa.

[więcej]