rozmiar czcionki: A | A | A

Wesołych świąt Wielkiej Nocy

Dodano: 02-04-2021

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Jezusa, wielu łask i rodzinnego, radosnego spędzenia świątecznego czasu w bliższych.

[więcej]

Narodowy Spis Powszechny 2021

Dodano: 26-03-2021

Spis ludności to podstawowe badanie i źródło danych z zakresu statystyki ludności, które ma na celu zebranie informacji o jej stanie i strukturze według ustalonych cech demograficznych i społeczno-zawodowych, w oznaczonym momencie, na określonym terytorium.

[więcej]

Manufaktura Inicjatyw realizuje usługi asystenckie

Dodano: 23-03-2021

Projekt skierowany jest do osób z niepełnosprawnościami posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i obejmuje dzieci do 16 r. ż. oraz dorosłe osoby z niepełnosprawnością, mieszkające na terenie Wrocławia lub powiatu oleśnickiego, trzebnickiego, wrocławskiego, dzierżoniowskiego, świdnickiego, ząbkowickiego.

[więcej]

Medal św. Jadwigi dla Pawła Parusa

Dodano: 22-03-2021

Miło nam poinformować, że podczas uroczystości św. Józefa w Katedrze Wrocławskiej Paweł Parus, Pełnomocnik Marszałka ds. Osób z Niepełnosprawnościami otrzymał z rąk ks. abp Józefa Kupnego Medal św. Jadwigi.

[więcej]

Fundacja Poland Business Run szuka kolejnych beneficjentów!

Dodano: 16-03-2021

Fundacja Poland Business Run szuka osób po amputacji lub z dysfunkcjami narządów ruchu, którym pomogą biegacze dziesiątej edycji największej charytatywnej sztafety w Polsce. Nabór kandydatów na beneficjentów rozpoczął się 1 marca. W 2020 roku, mimo przeciwności, Fundacji udało się wesprzeć aż 71 beneficjentów z całej Polski.

[więcej]

Program Profilaktyki Raka Jelita Grubego

Dodano: 16-03-2021

Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpropagowanie wśród osób dotkniętych problemem niepełnosprawności informacji o Dolnośląskim Programie Profilaktyki Raka Jelita Grubego i możliwości skorzystania z bezpłatnych testów na krew utajoną w kale.

[więcej]

2 Ośrodki Czasowego Pobytu we Wrocławiu i w Kudowie Zdroju

Dodano: 25-02-2021

W ramach konkursu organizowanego przez samorząd województwa dolnośląskiego zostały utworzone 2 Ośrodki Czasowego Pobytu, zlokalizowane we Wrocławiu i w Kudowie Zdroju. Ich organizatorami są Fundacja Promyk Słońca i Sanatoria Dolnośląskie.

[więcej]