rozmiar czcionki: A | A | A

Za nami Gala Finałowa Konkursu Lodołamacze 2022

Dodano: 10-10-2022

Wielkie idee rodzą się z potrzeby urzeczywistnienia dobra. Twórcy Filmu Sonata, Kampania Breastfit. Kobiecy Biust. Męska Sprawa, Tomasz Wolny i pracodawcy nagrodzeni w Zamku Królewskim w Warszawie podczas Gali Lodołamacze 2022

[więcej]

Zapraszamy Państwa 28 października 2022r. do Bielawy na Dolnośląski Kongres Dostępności.

Dodano: 04-10-2022

Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z dobrymi praktykami, jak również wymianą doświadczeń w dziedzinie dostępności. Do zobaczenia!!!

[więcej]

Szanowni Państwo,

Dodano: 03-10-2022

za nami premiera sztuki teatralnej „Włoch w salonie” w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza.

[więcej]

Szanowni Państwo,

Dodano: 30-09-2022

przypominamy o naszej propozycji jesiennych aktywności osób z niepełnosprawnościami na szlakach turystycznych.

[więcej]

Forum Aktywnego Wytchnienia - pierwsze stacjonarne spotkanie Ogólnopolskiej Sieci Turystyki...

Dodano: 27-09-2022

W poniedziałek 26 września w Świdnicy odbyło się Forum Aktywnego Wytchnienia - pierwsze stacjonarne spotkanie Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej. Celem spotkania, jak i celem nadrzędnym przyświecającym powołaniu sieci, jest wspieranie rozwoju usług wytchnieniowych w sektorze turystyki. Spotkanie było objęte patronatem Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, którego przedstawiciele wzięli udział w spotkaniu. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele samorządów, w tym...

[więcej]

XIX PLENER PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ ODDZIAŁU OKRĘGOWEGO W LEGNICY

Dodano: 23-09-2022

W dniu 20 września br. w historycznym miejscu Bitwy Pod Legnicą 1241, w Legnickim Polu odbył się XIX Plener Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej . Wzięło w nim udział 80 uczestników ze szkół specjalnych, integracyjnych, warsztatów terapii zajęciowej i kół TPD Pomocy Dzieciom Szczególnej Troski. Laureatom wręczono nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Legnicy, Starostwo Powiatowe w Legnicy i Urząd Gminy w Legnickim Polu oraz wyróżnienia.

[więcej]

Dzień Osób z Niepełnosprawnością 2022 – „Praca i Pasja”

Dodano: 21-09-2022

20 września w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury odbyły się obchody Dnia Osób z Niepełnosprawnością pod hasłem „Praca i Pasja”.

[więcej]