rozmiar czcionki: A | A | A

Z wizytą w ośrodkach opiekuńczych

Dodano: 22-06-2011

Wicemarszałek Radosław Mołoń odwiedził dolnośląskie instytucje, które świadczą usługi opiekuńcze oraz niosą pomoc dzieciom niepełnosprawnym.

[więcej]

Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych

Dodano: 10-06-2011

Informacja o ofercie złożonej na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

[więcej]

Konkurs na realizację zadania w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w 2011 r.

Dodano: 08-06-2011

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych dotyczącej ich rehabilitacji zawodowej i społecznej w 2011 r.

[więcej]

20 lat Stowarzyszenia św. Celestyna

Dodano: 19-05-2011

Były podziękowania, gratulacje i okolicznościowe przemówienia dla osób wielkiego serca, które z miłością i zaangażowaniem opiekują się dziećmi niepełnosprawnymi. Mowa o kierownictwie i pracownikach Stowarzyszenia św. Celestyna w Mikoszowie. Placówka już od 20 lat prowadzi działalność rehabilitacyjno-wychowawczą. Dziś, w uroczystym jubileuszu uczestniczył wicemarszałek Radosław Mołoń.

[więcej]

900 000 zł na rzecz osób niepełnosprawnych

Dodano: 18-05-2011

Zarząd Województwa Dolnośląskiego przeznaczył 900 000 zł na realizację zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych, dotyczącej ich rehabilitacji zawodowej i społecznej w 2011 r.

[więcej]

Artystycznie w Pełni Sprawni

Dodano: 15-05-2011

Dziś pod pomnikiem Fryderyka Chopina we wrocławskim Parku Południowym miała miejsce niecodzienna impreza. Kilkunastu niepełnosprawnych wokalistów pokazało swoje talenty w ramach projektu ‘Artystycznie w Pełni Sprawni’. Wystąpili na scenie śpiewając znane piosenki, a niektórzy z nich dodatkowo grali na instrumentach muzycznych i tańczyli. Występom przysłuchiwał się wicemarszałek Radosław Mołoń.

[więcej]

Igrzyska Polonijne bez barier

Dodano: 13-05-2011

O zbliżających się XV. Światowych Letnich Igrzyskach Polonijnych rozmawiali dziś wicemarszałek Radosław Mołoń i prezes Stowarzyszenia ‘Klub Kibiców Niepełnosprawnych’ Paweł Parus. Nasze województwo będzie gospodarzem tej wielkiej imprezy sportowej, najważniejszej dla Polaków mieszkających poza granicami naszego kraju, od 3. lipca do 6. sierpnia 2011 roku.

[więcej]