rozmiar czcionki: A | A | A

Szkoła na zasadzie równej pozycji

Dodano: 22-09-2011

„Ty i ja” to tytuł wystawy poświęconej integracji dzieci niepełnosprawnych z pełnosprawnymi rówieśnikami w przedszkolu i szkole, którą dzisiaj przy Kościele Garnizonowym we Wrocławiu otworzył wicemarszałek Radosław Mołoń.

[więcej]

Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych.

Dodano: 22-09-2011

Informacja o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra we Wrocławiu.

[więcej]

Lodołamacze 2011 - pracodawcy wrażliwi społecznie

Dodano: 15-09-2011

43 przedsiębiorców, stowarzyszeń i instytucji przystąpiło do regionalnej, dolnośląsko-opolskiej edycji konkursu dla pracodawców wrażliwych społecznie „Lodołamacze 2011". Już po raz szósty kapituła konkursu wyłoniła zwycięzców i przyznała nagrody w takich kategoriach jak „Otwarty Rynek", „Pracodawca nieprzedsiębiorca" oraz „Zakład Pracy Chronionej". Statuetki lodołamaczom wręczyli marszałek województwa Rafał Jurkowlaniec, wojewoda dolnośląski i wicemarszałek opolski. Uroczystość odbyła się w...

[więcej]

Konkurs na realizację zadań w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

Dodano: 14-09-2011

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych dotyczącej ich rehabilitacji zawodowej i społecznej w 2011 r.

[więcej]

Zapraszamy do kibicowania

Dodano: 06-09-2011

9 września odbędzie się V Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej „TURGOL” organizowany przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży z MPDz „OSTOJA”.

[więcej]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu.

Dodano: 02-09-2011

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych dotyczącej usprawniania społecznego dzieci niepełnosprawnych z elementami fizykoterapii.

[więcej]

Medale dla niepełnosprawnych sportowców i koszulka dla kibiców. (fotorelacja).

Dodano: 30-08-2011

28 sierpnia 2011 roku, w przerwie meczu Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, wicemarszałek Radosław Mołoń wraz z legendą Śląska Januszem Sybisem wręczyli pamiątkowe medale niepełnosprawnym sportowcom, którzy startowali w XV. Światowych Letnich Igrzyskach Polonijnych.

[więcej]