rozmiar czcionki: A | A | A

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia wkładów własnych...

Dodano: 15-02-2011

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia wkładów własnych organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w 2011 r.

[więcej]

Zostań europosłem on-line

Dodano: 22-10-2010

Każdy Europejczyk może wcielić się w rolę członka Parlamentu Europejskiego. Dzięki internetowej grze może dyskutować, głosować i inicjować nowe rezolucje.

[więcej]

Nowy numer Youth Policy Watch

Dodano: 22-10-2010

Zapraszamy do zapoznania się z 18 numerem obserwatora polityki młodzieżowej- Youth Policy Watch. W tym numerze poruszane są między innymi kwestie walki z bezrobociem wśród młodzieży oraz zwiększenia finansowania europejskich programów młodzieżowych.

[więcej]

Aplikuj o tytuł European Youth Capital dla Twojego miasta!

Dodano: 22-10-2010

European Youth Forum stworzyło serwis poświęcony inicjatywie European Youth Capital. Na stronie można zapoznać się z zasadami przyznawania tytułu, informacjami jak aplikować i korzyściami z tego płynącymi.

[więcej]

Dlaczego warto być wolontariuszem? - szkolenie w Finlandii

Dodano: 21-10-2010

Czy wiesz po co są wolontariusze i co daje im motywację do społecznej działalności? Jeśli nie wiesz to właśnie masz możliwość poznania tajników wolontariatu na międzynarodowym szkoleniu w Metsäkartano.

[więcej]

Młodzież w Europie- portret statystyczny

Dodano: 21-10-2010

Eurostat oraz Urząd Statystyczny Wspólnot Europejskich opublikowały raport "Młodzież w Europie - portret statystyczny", który przedstawia sytuację młodzieży w 27 państwach członkowskich Unii Europejskiej.

[więcej]

Wolontariat w centrum młodzieżowych - Słowenia

Dodano: 21-10-2010

Centrum Młodzieżowe Kotlovnica Kamnik ze Słowenii poszukuje 2-3 wolontariuszy, którzy interesują się organizacją imprez kulturalnych oraz dziennikarstwem.

[więcej]