rozmiar czcionki: A | A | A

Wydział Kultury

 

Departament Kultury i Turystyki
Wydział Kultury
ul. Walońska 3-5
50-413 Wrocław


Grzegorz Ćwiertniewicz – Dyrektor Wydziału Kultury
(71) 770-43-19
grzegorz.cwiertniewicz@dolnyslask.pl

Olga Chrebor – Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury
Olga.Chrebor@dolnyslask.pl

 

Dział Instytucji Kultury, Finansów i  Inwestycji


Izabela Kurc-Kuriata - Kierownik Działu

(71) 770-43-17
izabela.kurc-kuriata@dolnyslask.pl

Agnieszka Sieńko
(71) 770-43-15
agnieszka.sienko@dolnyslask.pl

Gaja Tyralska

(71) 770-43-33
Gaja.Tyralska@dolnyslask.pl

Ewa Wawro
(71) 776-30-30
Ewa.Wawro@dolnyslask.pl

Anna Wiatr-Mirowska
(71) 770-43-65
anna.wiatr-mirowska@dolnyslask.pl

Amelia Żak
(71) 770-43-26
amelia.zak@dolnyslask.pl


Dział Współpracy ze Środowiskiem Kultury

Urszula Żołyńska - Kierownik Działu

(71) 770-43-36
urszula.zolynska@dolnyslask.pl

Barbara Górniak
(71) 770-43-27
barbara.gorniak@dolnyslask.pl

Justyna Gródecka
(71) 770-43-20
justyna.grodecka@dolnyslask.pl

Cezary Olejnik
(71) 770-43-23
Cezary.Olejnik@dolnyslask.pl