rozmiar czcionki: A | A | A

Wydział Kultury

Wydział Kultury
ul. Walońska 3-5
50-413 Wrocław


Grzegorz Ćwiertniewicz – Dyrektor Wydziału Kultury
(71) 770-43-19
grzegorz.cwiertniewicz@dolnyslask.pl

Dział Instytucji Kultury, Finansów i  Inwestycji

Izabela Kurc-Kuriata - Kierownik Działu
(71) 770-43-17
izabela.kurc-kuriata@dolnyslask.pl

Katarzyna Rymkiewicz
783 444 915
katarzyna.rymkiewicz@dolnyslask.pl

Anna Wiatr-Mirowska
(71) 770-43-65
anna.wiatr-mirowska@dolnyslask.pl

Kinga Zych

(71) 770 43 02
kinga.zych@dolnyslask.pl

Amelia Żak

(71) 770-43-26
amelia.zak@dolnyslask.pl


Dział Współpracy ze Środowiskiem Kultury


Urszula Żołyńska - Kierownik Działu
(71) 770-43-36
urszula.zolynska@dolnyslask.pl

Barbara Górniak
(71) 770-43-27
barbara.gorniak@dolnyslask.pl

Justyna Gródecka

(71) 770-43-20
justyna.grodecka@dolnyslask.pl

Cezary Olejnik
(71) 71 770 43 23
Cezary.Olejnik@dolnyslask.pl

Gaja Tyralska
(71) 71 770 40 25
Gaja.Tyralska@dolnyslask.pl