rozmiar czcionki: A | A | ATeatralna de[Konstrukcja]

Dodano: 02-03-2010

„Teatralna de[Konstrukcja]- część II”- ruszy dzięki dotacji Zarządu Województwa Dolnośląskiego. 36 tys. zł. otrzyma Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu na wsparcie tego zadania.

[więcej]

Dotacja na Dni Muzyki Pasyjnej na Dolnym Śląsku

Dodano: 02-03-2010

100 tys. zł. przeznaczył dziś Zarząd Województwa Dolnośląskiego dla Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, na wsparcie Dni Muzyki Pasyjnej na Dolnym Śląsku. Koncerty odbędą się na przełomie marca i kwietnia br.

[więcej]

Zapraszamy na kolejną edycję PARAFIADY Dzieci i Młodzieży

Dodano: 24-02-2010

W tym roku odbędzie się już XXII edycja Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży organizowanej przez zakon pijarów. Jest to największe europejskie spotkanie o charakterze sportowo – kulturalno – religijnym zawierające w sobie cykl imprez, spotkań, warsztatów, konferencji i innych wydarzeń.

[więcej]

Wystawy na 25-lecie Panoramy Racławickiej

Dodano: 24-02-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał 50 tys. dotacji dla Muzeum Narodowego we Wrocławiu na "Cykl wystaw związanych z jubileuszem 25-lecia udostępnienia Panoramy Racławickiej we Wrocławiu".

[więcej]

100 tys. na „Lekcje kultury”

Dodano: 23-02-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał 100 tys. zł dotacji na „Lekcje kultury” organizowane przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu.

[więcej]

Wystawy związane z obchodami roku chopinowskiego

Dodano: 16-02-2010

Serdecznie zapraszamy na wystawy związane z obchodami roku chopinowskiego na terenie całego kraju. Zostały one przygotowane przez Biuro Obchodów Chopin 2010. Ich różnorodna forma sprawi, że nawet największy koneser znajdzie tu coś dla siebie.

[więcej]

Dolny Śląsk wspiera wydarzenia kulturalne

Dodano: 03-02-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego rozstrzygnął I edycję konkursu na realizację zadań z zakresu kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego. Rozdysponowano w sumie 1 mln zł. Pieniądze przeznaczone zostaną na organizację wydarzeń kulturalnych w regionie.

[więcej]