rozmiar czcionki: A | A | A

Podsumowanie warsztatów Trails+ w 2021 r.

Dodano: 24-11-2021

Choć to dla nikogo nie był łatwy rok, jesteśmy niezmiernie zadowoleni z efektów pracy włożonej w projekt i rezultatów w postaci zadowolonych, zapoznanych z metodami kreatywnego myślenia oraz uzbrojonych w umiejętności projektowania 3D i obsługi programu Autodesk Inventor uczestników!

[więcej]

Lockdown nam nie straszny!

Dodano: 08-07-2021

Kolejni uczniowie i nauczyciele wzięli udział w szkoleniach z zakresu innowacyjności, kreatywności i pracy w grupie projektu TRAILS+! Po miesiącach lockdownu, w końcu szkoły mogły z powrotem przyjąć Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usługi oraz trenerów z Politechniki Wrocławskiej.

[więcej]

Podsumowanie warsztatów Trails+ w 2020 r.

Dodano: 20-11-2020

Pomimo wielu przeciwności i trudnego czasu dla projektów, jesteśmy dumni, że udało nam się mimo wszystko przeprowadzić 3 serie warsztatowe w 2020 roku.

[więcej]

Rozpoczynamy nowy cykl warsztatów TRAILS +

Dodano: 17-09-2020

Po długiej przerwie wracamy do szkół z warsztatami innowacyjności!

[więcej]

Wstrzymanie warsztatów przez pandemię Covid-19

Dodano: 17-09-2020

Ze względu na rozwój epidemii koronawirusa SARS Covid-19 w Polsce i Europie, zmienił się harmonogram warsztatów. Z uwagi na zamknięcie szkół, kierując się wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Kuratorium Oświaty we Wrocławiu zadecydowano wraz z dyrektorami o przeniesieniu warsztatów pierwotnie zaplanowanych na pierwszą połowę roku 2020 r. na wiosnę 2021 r. Na ten moment lokalizacje zaplanowane na jesień 2020 r. pozostają bez zmian.

[więcej]

Odbyły się pierwsze warsztaty w Zgorzelcu i Karpaczu!

Dodano: 17-09-2020

We wrześniu i październiku 2019 r. odbyły się pierwsze warsztaty w nowej odsłonie projektu TRAILS+. W pierwszej lokalizacji – Zgorzelcu, odbyło się uroczyste otwarcie projektu, w którym udział wzięli Dyrektor Jadwiga Buciuto, W-ce Dyrektor Mirosław Sadowski wraz z uczniami szkoły, Dyrektor Departamentu Gospodarki UMWD - Agnieszka Czuczwara, Starosta Zgorzelecki- Artur Bieliński, Naczelnik Wydziału Edukacji UM Zgorzelec - Bożena Konarzewska, Zastępca Dyrektora Centrum Wiedzy i Informacji...

[więcej]

Ruszyła nowa seria warsztatów w ramach kontynuacji projektu TRAILS pn. TRAILS+!

Dodano: 17-09-2020

Jest nam niezmiernie miło gościć w szkołach ponadpodstawowych z nowym programem szkoleniowym, niezmiennie w Mobilnych Laboratoriach Innowacyjności i Usług.

[więcej]