rozmiar czcionki: A | A | A

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego dotyczącego tłumaczenia pisemnego w ramach projektu „CircE...

Dodano: 03-02-2021

Szanowni Państwo, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego informuje, iż zostało rozstrzygnięte Zapytanie ofertowe dot. tłumaczenia pisemnego raportu z j. angielskiego na j. polski realizowane w ramach projektu „CircE European regions toward Circular Economy” w ramach Programu Interreg Europe 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

[więcej]

Publikacja końcowa projektu CircE

Dodano: 15-07-2020

Prezentujemy publikację końcową podsumowującą działania przeprowadzone w I fazie projektu CircE. Opisuje ona najważniejsze kroki podjęte w celu wypracowania najlepszych rozwiązań dla udoskonalenia regionalnej polityki w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym.

[więcej]

Film promujący projekt CircE

Dodano: 15-07-2020

Aby lepiej zaprezentować cele i rezultaty projektu CircE, powstał krótki film dostępny do obejrzenia na platformie YouTube!

[więcej]

Jak działają systemy kaucyjne?

Dodano: 04-06-2020

Jednym ze sposobów usprawnienia systemu gospodarowania odpadami jest wprowadzenie systemu kaucyjnego. Jest on dobrze znany w wielu państwach na świecie, jednakże nie jest on już tak powszechny jak kiedyś. Na szczęście wraz ze wzrastającą świadomością ekologiczną konsumentów, przedsiębiorców i polityków, powoli zmienia się traktowanie opakowań jako odpadów, ale jako wysokiej jakości materiałów lub produktów, które można wielokrotnie użyć. Poniżej przedstawiamy Państwu informacje na temat...

[więcej]

„Wykorzystuję – nie marnuję!” zrównoważona konsumpcja żywności elementem transformacji w kierunku...

Dodano: 02-04-2020

12 grudnia 2019 r. w Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin” we Wrocławiu odbyła się konferencja w ramach projektu CircE.

[więcej]

Przyjęcie Planu Wykonawczego CircE i jego wdrażanie

Dodano: 02-04-2020

W toku realizacji projektu CircE przeprowadzone zostały, we współpracy z wybraną grupą regionalnych interesariuszy, analizy mające na celu ustalenie regionalnych priorytetów i barier, które mają wpływ na transformację gospodarczą. Zwieńczeniem tych analiz i raportów przygotowanych w I fazie projektu, która zakończyła się z dniem 30 czerwca 2019 r. było przyjęcie przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego Planu Wykonawczego, którego realizacja rozpoczęła się w II fazie projektu (07/2019 -...

[więcej]