rozmiar czcionki: A | A | A

Trwa nabór ekspertów oceniających i monitorujących projekty zgłaszane w ramach programów Unii...

Dodano: 20-04-2021

Komisja Europejska uruchomiła nabór ekspertów oceniających i monitorujących projekty zgłaszane w ramach programów Unii Europejskiej: Erasmus+, Kreatywna Europa, Life, Prawa, równość i obywatelstwo oraz programu Wartości.

[więcej]

Konsultacje publiczne dotyczące efektywności energetycznej

Dodano: 15-04-2021

Szanowni Państwo, w związku z planowaną rewizją dyrektywy w sprawie charakterystyki energetycznej budynków, Komisja Europejska rozpoczęła konsultacje publiczne dot. efektywności energetycznej.

[więcej]

Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do Egiptu w dniach 6-9.06.2021

Dodano: 09-04-2021

W imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii mamy przyjemność zaprosić polskich przedsiębiorców do udziału w wyjazdowej Misji Gospodarczej do Egiptu w dniach 6-9.06.2021 r., organizowanej w związku z wizytą wiceministrów SZ oraz Rozwoju, Pracy i Technologii w tym kraju.

[więcej]

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera drugi cykl webinariów prezentujących...

Dodano: 15-03-2021

Szósty webinar z cyklu odbędzie się 18 marca 2021 roku o godz. 11:00 i skierowany będzie do przedsiębiorców działających na obszarze województwa dolnośląskiego oraz opolskiego.

[więcej]

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Dodano: 10-03-2021

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości z dziedziny efektywności energetycznej regionu pn. Konkurs edukacyjny z zakresu transformacji energetycznej

[więcej]

„Grunt na medal” 2021.

Dodano: 02-03-2021

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląskim Centrum Obsługi Inwestora DAWG sp. z o.o., rozpoczyna IX edycję ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal” 2021.

[więcej]

Pilotażowy konkurs pn. „Budowa instalacji do produkcji paliwa z biomasy rolnej i leśnej w postaci...

Dodano: 17-02-2021

Szanowni Państwo, konkurs ogłoszony przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

[więcej]