rozmiar czcionki: A | A | A

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Dodano: 27-04-2022

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości z dziedziny efektywności energetycznej regionu pn. Realizacja inicjatyw edukacyjnych i informacyjnych z zakresu transformacji energetycznej.

[więcej]

Zapraszamy na Kongres Firm Rodzinnych

Dodano: 30-03-2022

Ruszyły zapisy na V edycję Kongresu Firm Rodzinnych!

[więcej]

Spotkanie informacyjne w sprawie otwartego naboru Wniosków o udzielenie Grantu w ramach Projektu...

Dodano: 22-03-2022

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym, na którym przedstawione zostaną warunki i zasady ubiegania się o wsparcie w ramach projektu „Bon na Innowacje 2022 – 2023″.

[więcej]

Konferencja podsumowująca projekt pn. „Promocja oferty gospodarczej regionu na rynkach krajowych i...

Dodano: 15-03-2022

W dniu 09.03.2022 r.  odbyła się konferencja podsumowująca projekt pn. „Promocja oferty gospodarczej regionu na rynkach krajowych  i międzynarodowych” realizowany przez Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego. Spotkanie otworzył Pan Grzegorz Macko - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli  dolnośląskiego MŚP i Instytucji Otoczenia Biznesu.  Było ono okazją do zaprezentowania efektów projektu, w ramach którego...

[więcej]

Uruchomienie otwartego naboru Wniosków o udzielenie Grantu w ramach Projektu „Bon na Innowacje...

Dodano: 15-03-2022

Województwo Dolnośląskie – Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wspólnie z Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., działający jako Partnerzy przy realizacji Projektu pn. „Bon na Innowacje 2022-2023”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 (RPO WD 2014-2020), ogłaszają otwarty nabór Wniosków o udzieleniu Grantu na realizację prac B+R przez jednostki naukowe na rzecz mikro,...

[więcej]

Ogłoszenie o uruchomieniu naboru na pełnienie funkcji eksperta w ramach projektu „Bon na Innowacje...

Dodano: 09-03-2022

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (DARR S.A), działając jako Partner Województwa Dolnośląskiego – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przy realizacji projektu pn. „Bon na Innowacje 2022-2023”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 (RPO WD 2014-2020), zaprasza do składania ofert na pełnienie funkcji eksperta.

[więcej]

Ogłoszenie o planowanym otwartym naborze wniosków o udzielenie Grantu w ramach projektu "Bon na...

Dodano: 01-03-2022

Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w partnerstwie z Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., planuje ogłosić otwarty nabór wniosków o udzieleniu Grantu na realizację prac B+R przez jednostki naukowe na rzecz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

[więcej]