rozmiar czcionki: A | A | A

Dotacje na rozwój Klastrów Województwa Dolnośląskiego

Dodano: 05-05-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego rozstrzygnął konkurs ofert na realizację zadań publicznych, których celem jest wsparcie działań na rzecz rozwoju Klastrów Województwa Dolnośląskiego. Na zadania z tego zakresu podzielono 600 tys. zł.

[więcej]

"Dolnośląskie Klucze Sukcesu" za 2009 rok

Dodano: 22-04-2010

Już po raz XIV rozpoczęto procedurę przyznawania wyróżnień "Dolnośląskich Kluczy Sukcesu"

[więcej]

Rusza czwarta edycja konkursu „Grunt na Medal 2010”

Dodano: 21-04-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego po raz kolejny poparł ideę konkursu "Grunt na Medal", który organizowany jest przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Inicjatywa ta ma na celu promocję terenów, które zostały przygotowane kompleksowo pod inwestycje produkcyjne.

[więcej]

Konkurs o tytuł "Mikroprzedsiębiorca Roku"

Dodano: 31-03-2010

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy już po raz szósty organizuje konkurs o tytuł: "Mikroprzedsiębiorca Roku"

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych

Dodano: 10-03-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza OTWARTY KONKURS OFERT na realizację zadań publicznych w ramach działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości z przeznaczeniem na rozwój Klastrów Województwa Dolnośląskiego w 2010 r.

[więcej]

Regionalne działania na rzecz zrównoważonej produkcji energii z odpadów

Dodano: 04-03-2010

3 marca odbyła się konferencja rozpoczynającą działania związane z realizacją założeń projektu REMOWE - regionalnych działań na rzecz zrównoważonej produkcji energii z odpadów.

[więcej]

Zainaugurowano trzyletni projekt KNOW-MAN: Zarządzanie sieciami wiedzy w parkach technologicznych w...

Dodano: 04-03-2010

Informujemy, że wraz z początkiem 2010 r. zainaugurowany został trzyletni projekt KNOW-MAN: Zarządzanie sieciami wiedzy w parkach technologicznych. Na realizację przedsięwzięcia pozyskano 2 mln euro w ramach inicjatywy INTERREG IVC. Liderem projektu jest niemiecki Instytut Rozwoju Regionalnego i Planowania Strukturalnego w Erkner. Spotkanie inicjujące projekt odbędzie się w dniach 8 -10 marca w Berlinie.

[więcej]