rozmiar czcionki: A | A | A

Skorzystaj z „Internetowej rewolucji"

Dodano: 11-02-2010

Ruszył program „Internetowa rewolucja” skierowany do sektora małych i średnich przedsiębiorstw(MSP). Firmy biorące udział w akcji mogą założyć darmową stronę internetową, skorzystać z bezpłatnego szkolenia w zakresie reklamy internetowej w wyszukiwarkach oraz otrzymać 250 zł na reklamę internetową w wyszukiwarce Google.

[więcej]

Misje gospodarcze - marzec 2010 rok

Dodano: 04-02-2010

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się i uczestnictwa w marcowych misjach gospodarczych do Republiki Białorusi i do Barcelony.

[więcej]

Zaproszenie na seminarium pt."Biogazownie w gminach" w dniu 27 stycznia 2010r.

Dodano: 20-01-2010

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z Wrocławskim Parkiem Technologicznym S.A. oraz Stowarzyszeniem Wolna Przedsiębiorczość CWB, realizatorem projektu „Eko-Gmina” serdecznie zaprasza Państwa w dniu 27 stycznia 2010r. do udziału w Seminarium pt. ”Biogazownie w gminach”.

[więcej]

Pozytywna opinia w sprawie rozszerzenia specjalnej strefy ekonomicznej

Dodano: 14-01-2010

Nowe tereny, zlokalizowane w trzech dolnośląskich gminach - Gryfów Śląski, Jawor i Zgorzelec (miasto), mogą wkrótce znaleźć się w obszarze kamiennogórskiej specjalnej strefy ekonomicznej.

[więcej]

Szansa dla zwalnianych grupowo pracowników

Dodano: 31-12-2009

Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego z dniem 1 grudnia 2009 r. rozpoczął realizację projektu systemowego „Wsparcie pracodawców przechodzących procesy adaptacyjne i ich pracowników szansą stabilizacji regionalnego rynku pracy” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w...

[więcej]