rozmiar czcionki: A | A | A

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Dodano: 27-05-2020

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych dotyczących działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości w ramach projektu pn. „CircE – European regions toward Circular Economy” w ramach programu INTERREG Europa oraz powołania Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[więcej]

„Tarcza antykryzysowa dla biznesu” – wideokonferencje dla przedsiębiorców

Dodano: 25-05-2020

Szanowni Państwo, zapraszamy na cykl edukacyjnych wideokonferencji nt. rozwiązań przygotowanych dla przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej.

[więcej]

Podsumowanie Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego

Dodano: 18-05-2020

Dopłaty do wynagrodzeń, pożyczki, poręczenia, specjalistyczne doradztwo to najważniejsze wsparcie, na jakie mogą liczyć przedsiębiorcy korzystający z Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego.

[więcej]

Ruszył nabór wniosków dla MŚP i start-upów w ramach Programu Gazelle Accelerator, realizowany przez...

Dodano: 12-05-2020

Gazelle Accelerator ma na celu wspieranie istniejących przedsiębiorstw technologicznych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz przedsiębiorstw rozpoczynających działalność, poprzez przyspieszenie i zwiększenie ich międzynarodowych zdolności biznesowych i innowacyjnych. W 2020 r. Gazelle Accelerator wybierze w sumie 50 przedsiębiorstw rozpoczynających działalność i MŚP w drodze dwóch otwartych zaproszeń do składania wniosków.

[więcej]

Projekt SYNERGY wspiera działania na rzecz walki z pandemią COVID-19

Dodano: 07-05-2020

Szanowni Państwo, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego jako Partner stowarzyszony projektu SYNERGY zaprasza do zapoznania się z akcją pilotażową oferującą bony (vouchers) na opracowanie planu badawczego lub konkretnego rozwiązania wspierającego działania na rzecz walki z pandemią COVID-19.

[więcej]

Koordynacja działań pomocowych-Dolnośląski Pakiet Gospodarczy

Dodano: 23-04-2020

Webinar- 24.04.2020 godz. 10:00

[więcej]