rozmiar czcionki: A | A | A

Koordynacja działań pomocowych-Dolnośląski Pakiet Gospodarczy

Dodano: 23-04-2020

Webinar- 24.04.2020 godz. 10:00

[więcej]

Dolnośląski Pakiet Gospodarczy

Dodano: 21-04-2020

Miliard złotych dla dolnośląskich przedsiębiorców!

[więcej]

Wsparcie przedsiębiorców- TARCZA ANTYKRYZYSOWA

Dodano: 24-03-2020

Szanowni Państwo,

[więcej]

Trzecia edycja Kongresu Firm Rodzinnych

Dodano: 06-03-2020

Zatrudniają miliony pracowników i wypracowują niemal 20% polskiego PKB - mowa o firmach rodzinnych, które stanowią o sile naszej gospodarki. O tym, jak budować własną markę i zdobywać nowe rynki biznesmeni dyskutowali podczas Kongresu Firm Rodzinnych.

[więcej]

Zapytanie ofertowe na realizacje badania: Ewaluacja ex-ante projektu Dolnośląskiej Strategii...

Dodano: 26-02-2020

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zwraca się do Państwa z zapytaniem ofertowym na realizację badania: Ewaluacja ex-ante projektu Dolnośląskiej Strategii Innowacji 2030.

[więcej]

Zapraszamy Państwa na III edycję Kongresu Firm Rodzinnych

Dodano: 17-02-2020

Kongres Firm Rodzinnych jest wspólnym dziełem środowiska biznesowego, samorządowego i akademickiego, jedynym i pierwszym na Dolnym Śląsku wydarzeniem o tej skali i wadze merytorycznej adresowanym do osób prowadzących firmy rodzinne, przyszłych sukcesorów oraz pracowników tych firm i wszystkich zainteresowanych tematyką firm rodzinnych. Kongres stanowi platformę dla przedsiębiorców rodzinnych z województwa dolnośląskiego, dzięki której mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i unikalnym know...

[więcej]

Zapytanie ofertowe dot. wykonania usługi transportowej

Dodano: 05-02-2020

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o przesłanie oferty dotyczącej świadczenia usługi transportowej na potrzeby realizacji projektu „TRAILS + | Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usług: rozwój i zwiększanie innowacyjności w Regionie Transgranicznym Polska – Saksonia” w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020 oraz potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]