rozmiar czcionki: A | A | A

Konkurs EIT RawMaterials – Napędzanie i wspieranie innowacji w całym łańcuchu wartości...

Dodano: 03-06-2020

O dofinansowanie mogą się ubiegać trwające KAVA (KIC Added-Value Activity w terminologii EIT), tj. projekty, którym przyznano finansowanie EIT RawMaterials w 2020 r . oraz KAVA zakończone w 2019 r., tj. projekty, którym przyznano finansowanie EIT RawMaterials w 2019 r.

[więcej]

Konkurs EIT RawMaterials – Przyspieszenie wsparcia dla innowatorów podczas kryzysu COVID-19

Dodano: 03-06-2020

EIT RawMaterials zaprasza do udziału w konkursie, w którym można uzyskać do 200 000 EUR finansowania na łagodzenie skutków związanych z globalnym kryzysem COVID-19.

[więcej]

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert.

Dodano: 28-05-2020

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości z dziedziny efektywności energetycznej regionu.

[więcej]

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Dodano: 27-05-2020

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych dotyczących działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości w ramach projektu pn. „CircE – European regions toward Circular Economy” w ramach programu INTERREG Europa oraz powołania Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[więcej]

„Tarcza antykryzysowa dla biznesu” – wideokonferencje dla przedsiębiorców

Dodano: 25-05-2020

Szanowni Państwo, zapraszamy na cykl edukacyjnych wideokonferencji nt. rozwiązań przygotowanych dla przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej.

[więcej]

Podsumowanie Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego

Dodano: 18-05-2020

Dopłaty do wynagrodzeń, pożyczki, poręczenia, specjalistyczne doradztwo to najważniejsze wsparcie, na jakie mogą liczyć przedsiębiorcy korzystający z Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego.

[więcej]