rozmiar czcionki: A | A | A

Przyznanie nagród w konkursie Fundacji Wałbrzych 2000 w ramach projektu #RzemiosłoNowe Rozdanie,...

Dodano: 09-11-2018

W dniu 8 listopada br. odbyło się wręczenie nagród przez Panią Wicemarszałek Iwonę Krawczyk w konkursie Fundacji Wałbrzych 2000 w ramach projektu #RzemiosłoNowe Rozdanie, sfinansowanego przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Szanowni Państwo, Szanowni Dolnośląscy Rzemieślnicy,

Dodano: 09-10-2018

Uprzejmie informujemy, że strona poświęcona dolnośląskim rzemieślnikom została już uruchomiona i funkcjonuje pod nazwą : http://rzemioslo.dolnyslask.pl Strona daje  możliwości zaprezentowania się w centralnym katalogu dolnośląskich zakładów rzemieślniczych wraz z przedstawieniem swojej działalności i oferty. Pozwala ona w łatwy sposób na wyszukiwanie rzemieślników według lokalizacji lub branży. Wszystkich chętnych Rzemieślników z Dolnego Śląska serdecznie zachęcamy  do...

[więcej]

Podsumowanie konferencji „Dolnośląskie rzemiosło – w poszukiwaniu jakości i oryginalności"

Dodano: 23-08-2018

W dniu 22 sierpnia br odbyła się konferencja podsumowująca zainicjowany w 2016 roku przez Panią Wicemarszałek Iwonę Krawczyk program wsparcia dla dolnośląskich rzemieślników. Wydarzenie „Dolnośląskie rzemiosło – w poszukiwaniu jakości i oryginalności” zorganizował Urząd Marszałkowski wraz z Dolnośląską Izbą Rzemieślniczą i Fundacją Wałbrzych 2000. Konferencja odbyła się pod patronatem medialnym Radia Wrocław, Radia Wrocław Kultura i Radia RAM.

[więcej]

Zapraszamy na konferencję pt. „Dolnośląskie rzemiosło – w poszukiwaniu jakości i...

Dodano: 07-08-2018

Urząd Marszałkowski wraz z Dolnośląską Izbą Rzemieślniczą i Fundacją Wałbrzych 2000 zaprasza w dniu 22 sierpnia br. na konferencję pt. „Dolnośląskie rzemiosło – w poszukiwaniu jakości i oryginalności”. Konferencja pod patronatem medialnym Radia Wrocław, Radia Wrocław Kultura i Radia RAM odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

[więcej]

Szanowni Państwo,

Dodano: 20-07-2018

Bezpłatny wpis do katalogu targowego na rok 2019.

[więcej]

Tydzień Otwartych Innowacji 21-24.05.2018

Dodano: 25-05-2018

Gospodarka w obiegu zamkniętym i dolnośląskie inteligentne specjalizacje to tematy poruszane podczas dwudniowej konferencji zorganizowanej przez Wydział Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego i Politechnikę Wrocławską w ramach Tygodnia Otwartych Innowacji.

[więcej]

Już 21 maja rusza Open Innovation Week

Dodano: 15-05-2018

Tydzień Otwartych Innowacji na Politechnice Wrocławskiej. Prelekcje i warsztaty z DesignThinking, druku 3D, finansowania społecznościowego, budowania sieci kontaktów i łączenia nauki z biznesem.

[więcej]