rozmiar czcionki: A | A | A

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Dodano: 17-07-2019

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych dotyczących działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości w ramach inicjatywy pn. „Forum Innowacji” oraz powołania Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[więcej]

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego dotyczącego dostawy materiałów promocyjnych w ramach projektu...

Dodano: 09-07-2019

Szanowni Państwo, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego informuje, iż zostało rozstrzygnięte Zapytanie ofertowe dot. przygotowania projektów, opracowania graficznego, wykonania i dostawy do siedziby Zamawiającego materiałów promocyjnych dla osób biorących udział w warsztatach realizowanych w ramach projektu „TRAILS + | Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usług: rozwój i zwiększanie innowacyjności w Regionie Transgranicznym Polska – Saksonia”, współfinansowanego przez Unię...

[więcej]

Zapytanie ofertowe dot. dostawy materiałów promocyjnych w ramach projektu „TRAILS + | Mobilne...

Dodano: 25-06-2019

Szanowni państwo, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza potencjalnych Wykonawców do zapoznania się z Zapytaniem Ofertowym i składania ofert dot. przygotowania projektów, opracowania graficznego, wykonania i dostawy do siedziby Zamawiającego materiałów promocyjnych dla osób biorących udział w warsztatach realizowanych w ramach projektu „TRAILS + | Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usług: rozwój i zwiększanie innowacyjności w Regionie Transgranicznym Polska – Saksonia”,...

[więcej]

Dolnośląski Budżet Obywatelski -Aktywny Dolny Śląsk - Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wybór...

Dodano: 14-06-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego w dniu 11 czerwca 2019 r. ogłosił otwarty konkurs ofert na wybór realizatorów zadań w ramach Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk.

[więcej]

Wyniki głosowania w IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk

Dodano: 27-05-2019

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że są już wyniki głosowania w IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk.

[więcej]

IV edycja Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk!

Dodano: 10-05-2019

Rozpoczynamy głosowanie w ramach IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk!

[więcej]

Spotkanie informacyjne dotyczące Wspólnego Przedsięwzięcia Województwa Dolnośląskiego i NCBR pn....

Dodano: 22-02-2019

Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne dotyczące Wspólnego Przedsięwzięcia Województwa Dolnośląskiego i NCBR pn. Dolnośląska Strefa Technologii Biomedycznych, organizowane w dniu 11 marca we Wrocławiu (Politechnika Wrocławska, Bud B4,sala 241, rozpoczęcie godz. 11:00).

[więcej]