rozmiar czcionki: A | A | A

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu działalności...

Dodano: 14-05-2021

pn. Konkurs edukacyjny z zakresu transformacji energetycznej.

[więcej]

Zaproszenie do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie...

Dodano: 13-05-2021

Ogólnopolski Konkurs na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd - Edycja 2021

W imieniu Organizatora - Instytutu Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie oraz Współorganizatora – Politechniki Rzeszowskie im. Ignacego Łukasiewicza, zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd.

[więcej]

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. Konferencja/seminarium na...

Dodano: 06-05-2021

W dniu 4 maja 2021 r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę nr 3659/VI/21  w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy w tym rozwój przedsiębiorczości z dziedziny efektywności energetycznej regionu pn. Konferencja/seminarium na temat planowania energetycznego w gminach, klastrów energii oraz wspólnot energetycznych oraz powołania Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert. Warunki...

[więcej]

Wirtualne wydarzenia sieciujęce sieci ERRIN, 31.05-1.06 oraz 3-4.06

Dodano: 05-05-2021

Sieć ERRIN wraz z Norweską Radą ds. Badań Naukowych i norweską siecią UE FINN-EU, Horizon Sustainable Oslo Region i Horizon Mid-Norway organizuje na przełomie maja i czerwca br. wirtualne wydarzenie organizowane w ramach przygotowań do realizacji nowej edycji programu Horizon Europe.

[więcej]

Zapraszamy do udziału wirtualnym wydarzeniu matchmakingowym 11 maja br.

Dodano: 05-05-2021

European Office of Cyprus w Brukseli, Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland, Slovenian Business & Research Association, Eötvös Loránd University oraz National Research, Development and Innovation Office na Węgrzech, zapraszają do udziału w wirtualnym wydarzeniu matchmakingowym.

[więcej]

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne na temat programów transformacji cyfrowej Zakładu...

Dodano: 28-04-2021

Szanowni Państwo, w dniu 12 maja 2021 r. zapraszamy małych i mikro przedsiębiorców na spotkanie online, na którym zostaną omówione zmiany, jakie są planowane w ZUS w najbliższych latach. Te zmiany są ważne dla przedsiębiorców i dotyczą ułatwień w prowadzeniu firm.

[więcej]

Seminarium online dla przedsiębiorców - United Nations International Procurement Seminar

Dodano: 27-04-2021

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii zaprasza na Webinarium z zakresu projektów i przetargów organizacji międzynarodowych organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości z udziałem ekspertów rynku zamówień systemu ONZ. Swój udział potwierdzili prelegenci licznych podmiotów systemu ONZ: UNOPS; UNDP; UNICEF; UNFPA; WFP; UNHCR; UN Secretariat; UNPD; UNIDO; UNRW.

[więcej]