rozmiar czcionki: A | A | A

Zapytanie ofertowe dot. dostawy materiałów promocyjnych w ramach projektu „TRAILS + | Mobilne...

Dodano: 25-06-2019

Szanowni państwo, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza potencjalnych Wykonawców do zapoznania się z Zapytaniem Ofertowym i składania ofert dot. przygotowania projektów, opracowania graficznego, wykonania i dostawy do siedziby Zamawiającego materiałów promocyjnych dla osób biorących udział w warsztatach realizowanych w ramach projektu „TRAILS + | Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usług: rozwój i zwiększanie innowacyjności w Regionie Transgranicznym Polska – Saksonia”,...

[więcej]

Dolnośląski Budżet Obywatelski -Aktywny Dolny Śląsk - Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wybór...

Dodano: 14-06-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego w dniu 11 czerwca 2019 r. ogłosił otwarty konkurs ofert na wybór realizatorów zadań w ramach Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk.

[więcej]

Wyniki głosowania w IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk

Dodano: 27-05-2019

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że są już wyniki głosowania w IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk.

[więcej]

IV edycja Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk!

Dodano: 10-05-2019

Rozpoczynamy głosowanie w ramach IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk!

[więcej]

Spotkanie informacyjne dotyczące Wspólnego Przedsięwzięcia Województwa Dolnośląskiego i NCBR pn....

Dodano: 22-02-2019

Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne dotyczące Wspólnego Przedsięwzięcia Województwa Dolnośląskiego i NCBR pn. Dolnośląska Strefa Technologii Biomedycznych, organizowane w dniu 11 marca we Wrocławiu (Politechnika Wrocławska, Bud B4,sala 241, rozpoczęcie godz. 11:00).

[więcej]

Zaproszenie do Akademii Menadżera Innowacji PARP

Dodano: 21-01-2019

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w pilotażowej edycji nowatorskiego programu Akademia Menadżera Innowacji.

[więcej]

Przyznanie nagród w konkursie Fundacji Wałbrzych 2000 w ramach projektu #RzemiosłoNowe Rozdanie,...

Dodano: 09-11-2018

W dniu 8 listopada br. odbyło się wręczenie nagród przez Panią Wicemarszałek Iwonę Krawczyk w konkursie Fundacji Wałbrzych 2000 w ramach projektu #RzemiosłoNowe Rozdanie, sfinansowanego przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]