rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców subregionu wałbrzyskiego

Dodano: 28-09-2022

Samorządowcy, przedstawiciele środowisk naukowych oraz przedsiębiorcy spotkali się aby porozmawiać o przyszłości biznesu i dolnośląskiej gospodarki. Inicjatorem spotkania był wicemarszałek Grzegorz Macko.

[więcej]

Ogłoszenie o konkursie GreenEVO

Dodano: 14-09-2022

7 września Ministerstwo Klimatu i Środowiska uruchomiło nabór do X edycji programu "GreenEvo - Akcelerator Zielonych Technologii"

[więcej]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z dziedziny efektywności ...

Dodano: 06-09-2022

5 września 2022 r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął Uchwałę nr 5860/VI/22 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy w tym rozwój przedsiębiorczości z dziedziny efektywności energetycznej regionu pn. Realizacja inicjatyw edukacyjnych i informacyjnych z zakresu transformacji energetycznej.   Wyniki konkursu znajdują się w załączniku do Uchwały nr 5860/VI/22 z dnia 5 września 2022r....

[więcej]

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Dodano: 21-07-2022

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości z dziedziny efektywności energetycznej regionu pn. Realizacja inicjatyw edukacyjnych i informacyjnych z zakresu transformacji energetycznej.

[więcej]

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO ZAWIADAMIA O WYŁOŻENIU DO PUBLICZNEGO WGLĄDU „STRATEGII...

Dodano: 20-07-2022

Zarząd Województwa Dolnośląskiego w dniu 19 lipca 2022 r. przyjął Uchwałę nr 5662/VI/22 w sprawie zawiadomienia o wyłożeniu do publicznego wglądu „Strategii Energetycznej Dolnego Śląska – kierunków wsparcia sektora energetycznego” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Obwieszczenie Zarządu Województwa Dolnośląskiego w przedmiotowej sprawie. Z dokumentacją dotyczącą prowadzonego postępowania można się zapoznać na stronie: Link do BiP

[więcej]