rozmiar czcionki: A | A | A

Ruszyła rejestracja na 15. Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze – „Wodór paliwem...

Dodano: 19-09-2023

Zapraszamy do udziału w 15. Polsko-Saksońskim Forum Gospodarczym - "Wodór paliwem przyszłości" współorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Wolne Państwo Saksonii.

[więcej]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z dziedziny efektywności...

Dodano: 14-09-2023

11 września 2023 r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął Uchwałę nr 7412/VI/23 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy w tym rozwój przedsiębiorczości z dziedziny efektywności energetycznej regionu pn. Organizacja cyklu warsztatów z zakresu poszerzania świadomości oraz wzmacniania wiedzy na temat Funduszu Sprawiedliwej Transformacji i możliwości realizacji projektów w ramach tego...

[więcej]

15. Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze – „Wodór paliwem przyszłości”

Dodano: 10-08-2023

Tegoroczne Forum będzie poświęcone szeroko pojętej tematyce wodorowej i odbędzie się w Dreźnie - 26.10.2023 r. podczas Clean Hydrogen Convention.

[więcej]

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Dodano: 28-07-2023

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy w tym rozwój przedsiębiorczości z dziedziny efektywności energetycznej regionu pn. Organizacja cyklu warsztatów z zakresu poszerzania świadomości oraz wzmacniania wiedzy na temat Funduszu Sprawiedliwej Transformacji i możliwości realizacji projektów w ramach tego Funduszu.

[więcej]

Cross-border.pl odpowiedzią na wyzwania polskiego e-eksportu

Dodano: 11-07-2023

5 czerwca Krajowa Izba Gospodarcza uruchomiła nowy projekt skierowany głównie do przedsiębiorców z sektora MŚP - internetowy portal o transgranicznej sprzedaży przez Internet, cross-border.pl.

[więcej]

Rusza nowy konkurs Serwisu Samorządowego PAP "Biznes Dobry dla Gminy"

Dodano: 07-07-2023

Serwis Samorządowy PAP zaprasza samorządy do zgłaszania firm, które mają istotny wpływ na lokalny rozwój.

[więcej]