rozmiar czcionki: A | A | A

Zaproszenie w ramach Akademii Biznesu Rodzinnego pt. Fundacja rodzinna – szanse i zagrożenia dla firm rodzinnych i właścicielskich.

24.10.2023 13:58

16 listopada 2023 r. we WrocławiuSzanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach Akademii Biznesu Rodzinnego pt. Fundacja rodzinna – szanse i zagrożenia dla firm rodzinnych i właścicielskich, które odbędzie się 16.11.2023 r. w godz. 10.00 -12.30, w siedzibie BGK o/Wrocław przy ul. gen. Romualda Traugutta 45 we Wrocławiu.Organizatorzy  – Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu wraz z partnerami zaplanowali kilka spotkań w różnych regionach Dolnego Śląska, w ramach cyklu spotkań, dotyczących głównych współczesnych wyzwań, zwłaszcza dla małych i średnich firm rodzinnych i właścicielskich.


Transfer międzypokoleniowy biznesu jest wyzwaniem dla wielu firm, dlatego tematem przewodnim najbliższego spotkania będzie prezentacja prawnych rozwiązań w zakresie sukcesji. Prowadzone będą rozmowy o szansach i możliwościach związanych z ustanowieniem polskiej fundacji rodzinnej,  jak założyć fundację rodzinną, czy fundacja jest rozwiązaniem dla każdej firmy, jak optymalnie wykorzystać możliwości, które daje ustawa. Dodatkowo cennym źródłem informacji będą doświadczenia z tymi, którzy już przeszli lub są w trakcie procesu rejestracji.


Pani Agata Duliniec, współwłaścicielka firmy GT Trailers  podzieli się z Państwem swoim doświadczeniem.

Główną część spotkania poprowadzi Pan Mateusz Baran, partner i szef praktyki prawa spółek w CRIDO,  Katarzyna Żółcińska, counsel w zespole prawa spółek w CRIDO oraz Karolina Gotfryd, menedżerka w zespole CIT w CRIDO.

 

CRIDO to wiodąca polska firma doradcza, działająca od 2005 roku.  Ponad 400-osobowy zespół strategicznie wspiera polskich i międzynarodowych przedsiębiorców w prowadzeniu i rozwoju biznesu. Kompleksowy zakres doradztwa obejmuje następujące obszary: prawny, podatkowy, dotacyjny, biznesowy, digitalowy i transakcyjny (M&A). Ponadto firma jest także liderem w pozyskiwaniu finansowania publicznego dla przedsiębiorstw.

 

 

Spotkanie jest bezpłatne, przewidziane dla max 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń lub indywidualne zaproszenia.

 

Potwierdzenie udziału oraz wszelkie zapytania, proszę przesyłać na adres mailowy: barbara.sobczak@wroclaw.merito.pl