rozmiar czcionki: A | A | A

Zaproszenie na Targi Lipskie Intec/Z/GrindTec

03.02.2023 14:12

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej przy współpracy z Saksońską Agencją Wspierania Gospodarki i Targami Lipskimi Polska Sp. z o.o. zapraszają do udziału w międzynarodowym Trio targowym intec/Z/GrindTec: intec – Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Z- Zuliefermesse – Międzynarodowe Targi Poddostawców, GrindTech – Międzynarodowe Targi Szlifowania i Ostrzenia Narzędzi.

W dniach od 7 do 10 marca 2023 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja duetu targowego intec –Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji oraz Zuliefermesse – Międzynarodowych Targów Poddostawców. W bieżącej edycji po raz pierwszy dołączą do nich targi GrindTech –  Międzynarodowe Targi Szlifowania i Ostrzenia Narzędzi tworząc bogate w ofertę wystawienniczą trio targowe intec/Z/GrindTec.Agenda wyjazdu na intec/Z/GrindTec


Zgłoszenia proszę przesyłać poprzez formularz LINK


Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego z danej firmy w wyjeździe mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby (decyduje kolejność zgłoszeń).


Szczegółowe informacje: https://wctt.pwr.edu.pl/wydarzenie/targi-lipskie-intec-z-grindtec/