rozmiar czcionki: A | A | A

Zapraszamy do udziału wirtualnym wydarzeniu matchmakingowym 11 maja br.

05.05.2021 12:31

European Office of Cyprus w Brukseli, Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland, Slovenian Business & Research Association, Eötvös Loránd University oraz National Research, Development and Innovation Office na Węgrzech, zapraszają do udziału w wirtualnym wydarzeniu matchmakingowym.

Wydarzenie odbędzie się 11 maja o godz. 9.00.


To doskonała okazja do spotkania potencjalnych partnerów z Cypru, Grecji, Polski, Słowenii, Węgier i zbadania możliwości współpracy w ramach klastra 2: kultura, kreatywność i społeczeństwo integracyjne programu Horyzont Europa.

Celem wydarzenia jest zbudowanie platformy, na której wszyscy partnerzy będą mogli dzielić się swoimi pomysłami i znajdować partnerów do przyszłych konsorcjów w ramach programu Horyzont Europa, głównie w ramach konkursów w celu 2: Innowacyjne badania nad europejskim dziedzictwem kulturowym oraz kulturą i przemysłem kreatywnym.

W pierwszej części wydarzenia zostanie zaprezentowany klaster 2 Horyzontu Europa wraz ze Wspólnotą Wiedzy i Innowacji Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, skupioną na sektorach i przemyśle kultury i kreatywnym.


Druga część poświęcona będzie prezentacjom na temat konkretnych tematów w ramach klastra 2. Uczestnicy są proszeni o przedstawienie swoich zainteresowań w określonych tematach oraz pomysłów na projekty potencjalnym partnerom biznesowym / badawczym / społecznym.

Pełna agenda spotkania dostępna tutaj.

Na wydarzenie należy zarejestrować się poprzez link.
Termin rejestracji upływa 6 maja 2021 r.

Można zarejestrować się jako uczestnik (aby wysłuchać prezentacji) lub jako prezenter (aby wygłosić 3-minutową prezentację na temat swoich pomysłów i potencjału). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na prezentację organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru prezentacji. W przypadku zainteresowania przekraczającego pulę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo do równego (proporcjonalnego) doboru prezenterów, po jednym prowadzącym na instytucję.

W razie pytań prosimy o kontakt: Aliki Varella, e-mail: varella.aliki@ucy.ac.cy.


Zapraszamy!!