rozmiar czcionki: A | A | A

TARGI POLAGRA 2021 – przedłużenie terminu rejestracji

18.06.2021 08:08

Informujemy, że termin zgłaszania chęci udziału w targach Polagra 2021 zostaje przedłużony do środy 23 czerwca 2021 roku do godz, 18:00.

Województwo Dolnośląskie – Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu „Promocja oferty gospodarczej regionu na rynkach krajowych i międzynarodowych” organizuje wspólne stoisko dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa dolnośląskiego na targach POLAGRA, które odbędą się w dniach 4-6 października 2021 r. w Poznaniu.

Stoisko Województwa Dolnośląskiego zapewnia przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania własnych produktów i usług. Urząd Marszałkowski udostępnia w pełni wyposażone stoisko (30 m2) wstęp na targi, transport, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywienie.

Więcej na temat targów przeczytacie Państwo na stronie organizatora targów>>Polagry<<.

Wszystkie przedsiębiorstwa z terenu województwa dolnośląskiego zainteresowane tematyką targów serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie oraz w targach POLAGRA.

Forma zgłoszenia: poprzez formularz on-line:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVPFBnMOIGRQr2mKRP9VWsAChJjw4GyhA2Qj86EeO6waGffA/viewform?usp=sf_link

Nabór przedsiębiorstw na targi prowadzony jest w oparciu o „Regulamin rekrutacji i uczestnictwa przedsiębiorców z Dolnego Śląska w wyjazdach organizowanych w ramach projektu pn. Promocja oferty gospodarczej regionu na rynkach krajowych i międzynarodowych”.

Przed dokonaniem rejestracji wymagane jest zapoznanie się i zaakceptowanie  regulaminu oraz warunków uczestnictwa. 

ZAPRASZAMY !

Regulamin oraz warunki uczestnictwa

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z zespołem projektowym.

Adres e-mail: gospodarka@dolnyslask.pl

Wojciech Wiejacki: tel. 71 770 40 59             Maja Polanowska: tel. 71 776 91 47

Anna Kowalska-Piskorz: tel. 71 776 95 70         Ewelina Jarnut: tel. 71 776 99 08

 

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Promocja oferty gospodarczej regionu na rynkach krajowych i międzynarodowych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.