rozmiar czcionki: A | A | A

Seminarium online dla przedsiębiorców - United Nations International Procurement Seminar

27.04.2021 17:31

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii zaprasza na Webinarium z zakresu projektów i przetargów organizacji międzynarodowych organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości z udziałem ekspertów rynku zamówień systemu ONZ. Swój udział potwierdzili prelegenci licznych podmiotów systemu ONZ: UNOPS; UNDP; UNICEF; UNFPA; WFP; UNHCR; UN Secretariat; UNPD; UNIDO; UNRW.

Zakres tematyczny: Seminarium online - United Nations International Procurement Seminar - będzie poświęcone możliwościom biznesowym, jakie oferuje rynek zamówień Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Dwudniowy program seminarium obejmie:

─        prezentacje agend ONZ, podczas których uczestnicy zapoznają się ze specyfiką rynku zamówień ONZ, profilami poszczególnych organizacji, ich potrzebami i procedurami zakupowymi oraz zasadami współpracy z biznesem;

─        panele dyskusyjne poruszające aktualne problemy: innowacje, zrównoważony rozwój, wyzwania i szanse związane z COVID-19;

─        warsztaty tematyczne: łańcuchy dostaw i logistyka, ICT, farmaceutyki i wyroby medyczne, przykłady dobrych praktyk.

Udział w wydarzeniu daje dodatkowo unikalną szansę odbycia indywidualnych spotkań - B2P (Business to Procurers) - z przedstawicielami instytucji ONZ odpowiedzialnymi za procedury zakupowe, a także nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami z krajów - organizatorów seminarium.


Termin wydarzenia: 16-17 czerwca 2021 r.

Rejestracja: zgłoszenie należy wysyłać do PARP na adres: mzp@parp.gov.pl , najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2021 roku.

W tytule zgłoszenia prosimy wpisać: „UN IPS 2021 – zgłoszenie”, a w treści podać nazwę firmy, branżę i dane kontaktowe.

Po otrzymaniu zgłoszenia przesłane będą szczegółowe instrukcje dotyczące rejestracji na UNGM.

Ze względu na globalny zasięg seminarium, uprzejmie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły dot. wydarzenia można znaleźć na portalu PARP - na stronie wydarzenia oraz na stronie MRPiT: https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/seminarium-online-na-temat-zamowien-onz

Przydatne linki:

•        UN IPS 2021 na UNGM -

https://www.ungm.org/Shared/KnowledgeCenter/Pages/Denmark6_16_2021_to_6_17_2021

•        International Procurement Seminars  -

https://www.ungm.org/Shared/KnowledgeCenter/Pages/VBS_BusSeminar

•        Doing business with the UN -

https://www.ungm.org/Shared/KnowledgeCenter/Pages/VBS

•        System UNGM –

https://www.ungm.org/

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzania strony Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, gdzie  w zakładce Międzynarodowe Zamówienia Publiczne https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/miedzynarodowe-zamowienia-publiczne znajduje się największa w Polsce baza informacyjna dotycząca międzynarodowych zamówień publicznych m.in. Systemu Narodów Zjednoczonych, UE, NATO, OECD, baza aktualnych przetargów NATO https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/przetargi-nato-ogloszenia oraz organizacji międzynarodowych https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/przyklady-miedzynarodowych-przetargow-publicznych jak i bieżące informacje o rekomendowanych dla Państwa wydarzeniach, w tym szkoleniach organizowanych przez MRPiT https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/ogloszenia2.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z informacjami znajdującymi się na stronie, również tymi dotyczącymi zamówień organizacji Systemu Narodów Zjednoczonych https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/zamowienia-organizacji-systemu-onz.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: mzp@mrpit.gov.pl