rozmiar czcionki: A | A | A

„Grunt na medal” 2021.

02.03.2021 12:00

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląskim Centrum Obsługi Inwestora DAWG sp. z o.o., rozpoczyna IX edycję ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal” 2021.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląskim Centrum Obsługi Inwestora DAWG sp. z o.o., rozpoczyna IX edycję ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal” 2021. Konkurs jest organizowany pod patronatem  Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych terenów pod inwestycje produkcyjne.

Dzięki udziałowi w konkursie mają Państwo wyjątkową możliwość preferencyjnej promocji zwycięskich terenów inwestycyjnych przez PAIH S.A na forum międzynarodowym. Najlepsze zgłoszone tereny będą, tak jak w poprzednich edycjach konkursu, rekomendowane przez PAIH S.A. inwestorom zagranicznym planującym rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności gospodarczej w Polsce.  

 

Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie starostowie powiatów, prezydenci miast, burmistrzowie i wójtowie wszystkich gmin w Polsce.

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie przez zgłaszanie działek inwestycyjnych, które spełniają parametry określone w regulaminie konkursu.

 

Zgłoszenia przyjmuje Dolnośląskie Centrum Obsługi Inwestora – Certyfikowany Partner PAIH do dnia 26 marca 2021 r. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Bardakova, tel: +48 71 736 63 07, 784 038 009, e-mail: anna.bardakova@dawg.pl

Szczegóły konkurs:

Regulamin 2021_v.17.02.2021

Zał.1_Parametry terenu inwestycyjnego

Zał.2_Klauzula informacyjna

Zał.3_Formularz zgloszeniowy_v.15.02.2021_IOD

Zał.4 EN_Formatka opisu oferty - wzór

Zał.4 PL_Formatka opisu oferty - wzór

Zał.5A_prezentacja oferty inwestycyjnej gminy (do wypełnienia)

Zał.5B_przykład prezentacji oferty inwestycyjnej gminy (wzór)

Zał.7_Zasady prezentacji oferty gminy podczas II etapu konkursu

LOGO_POZIOM_PL_brak_tla+czarne_liternictwo-3-1