rozmiar czcionki: A | A | A

Projekt „CLIMATIC TOWN – Energetyczna Rewitalizacja Miast” na Europejskim Tygodniu Regionów i Miast...

Dodano: 18-10-2019

W dn. 8 października 2019 r. przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zaprezentował projekt „CLIMATIC TOWN – Energetyczna Rewitalizacja Miast” podczas seminarium „Regionalne rozwiązania na rzecz bardziej zielonej i neutralnej klimatycznie Europy” w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast 2019.

[więcej]

Dokumentacje techniczne CLIMATIC TOWN przekazane gminom i powiatom z pogranicza...

Dodano: 20-09-2019

Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Gwóźdź uroczyście wręczył dzisiaj dokumentacje techniczne dotyczące efektywności energetycznej Zwycięzcom Konkursu na najlepsze inwestycje rewitalizacyjne z uwzględnieniem efektywności energetycznej w obiektach użyteczności publicznej w ramach projektu „CLIMATIC TOWN – Energetyczna Rewitalizacja Miast” zrealizowanego w Programie Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020.

[więcej]

Konferencja końcowa projektu CLIMATIC TOWN

Dodano: 05-09-2019

W dniu 4 września 2019 r. w Bolesławcu odbyła się konferencja końcowa projektu „CLIMATIC TOWN – Energetyczna Rewitalizacja Miast”, która dotyczyła efektywności energetycznej w miastach, gminach i powiatach.

[więcej]

Zaproszenie - Konferencja końcowa projektu CLIMATIC TOWN

Dodano: 05-07-2019

Zapraszamy do udziału w konferencji końcowej projektu „CLIMATIC TOWN – Energetyczna Rewitalizacja Miast”.

[więcej]

EUROPEJSKI TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEJ ENERGII (EUSEW) 18 – 20 czerwca 2019 r., Bruksela

Dodano: 30-06-2019

W dn. 18 – 20 czerwca 2019 r. przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zaangażowani w realizację projektu „CLIMATIC TOWN – Energetyczna Rewitalizacja Miast” wzięli udział w odbywającej się w Brukseli 14-stej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii (EUSEW).

[więcej]

Zapytanie ofertowe dot. pokazu popularno-naukowego dotyczącego efektywności energetycznej

Dodano: 26-04-2019

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza do składania ofert cenowych na wykonanie usługi polegającej na przygotowaniu i przeprowadzeniu autorskiego pokazu popularno-naukowego dotyczącego efektywności energetycznej, który odbędzie się w dn. 4.09.2019 r. w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) podczas konferencji końcowej projektu „CLIMATIC TOWN - Energetyczna Rewitalizacja Miast” skierowanej do przedstawicieli władz lokalnych, regionalnych i instytucji publicznych.

[więcej]

Dokumentacje techniczne w ramach projektu CLIMATIC TOWN

Dodano: 12-09-2018

Aktualnie trwają prace nad przygotowaniem audytów energetycznych dla obiektów użyteczności publicznej wybranych w Konkursie w ramach projektu "CLIMATIC TOWN - Energetyczna Rewitalizacja Miast" na najlepsze inwestycje rewitalizacyjne z uwzględnieniem efektywności energetycznej.

[więcej]