rozmiar czcionki: A | A | A

Moniuszkowskie Towarzystwo Kulturalne w Kudowie Zdroju

Dodano: 11-09-2013

Serdeczne podziękowania dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Prezesa Moniuszkowskiego Towarzystwa Kulturalnego w Kudowie Zdroju Czesława Kręcichwosta za wszechstronną pomoc i wsparcie udzielone 51. Międzynarodowemu Festiwalowi Moniuszkowskiemu.

[more]

Gmina Wołów

Dodano: 02-09-2013

Podziękowania dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Burmistrza Gminy Wołów Dariusza Chmury za dotychczasową współpracę z Gminą Wołów, a także wspracie realizownych przedsięwzięć.

[more]

Brave Kinds Festival

Dodano: 31-07-2013

Serdecznie podziękowania dla Wicemarszałka Radosława Mołonia od Brave Kids, Stowarzyszenia Kultury Teatralnej "Pieśń Kozła" za współpracę i wsparcie okazane przy organizacji czwartej edycji programu edukacyjnego Brave Kinds.

[more]

Tydzień Kina Ukraińskiego

Dodano: 31-07-2013

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Konsula Honorowego Ukrainy we Wrocławiu Grzegorza Dzika za obięcie patronatem i wsparcie finansowe dla organizacji Festiwalu "Tydzień Kina Ukraińskiego", który odbył się we Wrocławiu w dniach 10-17 czerwca 2013 roku.

[more]

Fundacja Merkury

Dodano: 19-07-2013

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia za objęcie honorowym patronatem międzynarodowej konferencji podsumowującej projekt pt. "Międzynarodowe współpraca przeciwko przemocy".

[more]

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

Dodano: 15-07-2013

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od prof. AM dr hab. Krystiana Kiełba za wsparcie i okazaną pomoc na wszelkich etapach prac II Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Andrzeja Hiolskiego.

[more]

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu

Dodano: 01-07-2013

Serdeczne podziękowania dla Wicemarszałka Radosława Mołonia od dyrektora, rady pedagogicznej i samorządu uczniowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu za wsparcie i pomoc w realizacji celów i działań w roku szkolnym 2013/2013.

[more]