rozmiar czcionki: A | A | A

Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Wiosna" prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr...

Dodano: 27-12-2013

Podziękowanie dla wicemarszałka Radosława Mołonia od wychowanków Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Wiosna" za przekazanie prezentów w postaci paczek mikołajkowych.

[more]

Stowarzyszenie Świętego Celestyna

Dodano: 27-12-2013

Serdeczne podziękowanie dla wicemarszałka Radosława Mołonia od Stowarzyszenia Świętego Celestyna za paczki mikołajkowe, które sprawiły wszystkim podopiecznym wiele radości.

[more]

Miejski Ośrodek Kultury i Sportu Oleśnica

Dodano: 17-12-2013

Podziękowanie dla wicemarszałka Radosława Mołonia od Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Oleśnicy za wsparcie finansowe projektu "III Dolnośląskie Jesienne Spotkania z Komedią".

[more]

EUROPEAN CUPRUM CUP

Dodano: 17-12-2013

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Zarządu Klubu Karate Shotokan "TORA" za pomoc przy organizacji XIV Europejskiego Pucharu Miedzi w Karate - Legnica Open 2013.

[more]

I Środowiskowy Dom Samopomocy w Bolesławcu

Dodano: 11-12-2013

Podziękowanie dla wicemarszałka Radosława Mołonia od uczestników i pracowników I Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej w Bolesławcu za okazaną życzliwość, zrozumienie potrzeb i niesienie wymiernej pomocy w dostępie do dóbr kultury.

[more]

Dolnośląskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży z MPDz "OSTOJA"

Dodano: 09-12-2013

Podziękowanie dla Departamentu Spraw Społecznych za wieloletnie zaangażowanie, współpracę i wsparcie działań na rzecz Stowarszyszenia "OSTOJA"

[more]

TVP Wrocław

Dodano: 21-11-2013

Wiadomość o nagrodzie dla programu OTV Wrocław "Rewolwer kulturalny". Program otrzymał piewrszą nagrodę w kategorii "program o kulturze" na Przeglądzie i Konkursie dla dziennikarzy OTV-PiK 20, który odbywał się w Agustowie w dniach 13-15 listopada br.

[more]