rozmiar czcionki: A | A | A

Podziękowanie

Dodano: 22-03-2013

Serdeczne podziękowanie od Stanisława Longawy-Wójta Gminy Kłodzko i Zespołu "Szalejowniaki" dla Radosława Mołonia-Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego za wsparcie i zaangażowanie na rzecz promocji Gminy Kłodzko i zespołu "Szlejowianki" z Szelejewa Dolnego.

[more]

Jeleniogórskie Stowarzyszenie Żołnierzy Radiotechników RADAR

Dodano: 20-03-2013

Dyplom Mecenasa Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników RADAR dla Wicemarszałka Radosława Mołonia za zasługi we wspieraniu rozwoju ekspozycji historii Wojska Polskiego i militariów w Jeleniej Górze.

[more]

Stowarzyszenie Św. Celestyna

Dodano: 07-03-2013

Podziękowanie dla wicemarszałka Radosława Mołonia od Stowarzyszenia Św. Celestyna za finansowe wsparcie, które pozwoliło wyremontować kuchnię i dało wielką radość małym i dużym podopiecznym korzystania ze zdrowego, smacznego i domowego jedzenia.

[more]

Stowarzyszenie Polka International Wrocław

Dodano: 21-01-2013

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Stowarzyszenia Polka International Wrocław, za wsparcie konkursu "Mistrzyni Sztuki Słowa - Ponad Granicami" w dniach 29.11-1.12.2012r. we Wrocławiu. Wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny przedsięwzięcia - stał się, w ocenie uczestniczek konkursu i zaproszonych gosci, wydarzeniem kulturalnym o międzynarodowym zasięgu.

[more]

Dom Pomocy Społecznej dla dzieci prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych DE NOTRE DAME w...

Dodano: 17-01-2013

Podziękowanie dla Radosława Mołonia Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego od Pani Bogusławy Styś Dyrektor Domu Pomocy Społecznej dla dzieci prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych DE NOTRE DAME w Świebodzicacha za zaangażowanie na rzecz osób niepełnosprawnych, otwartośc i wrażliwość na potrzeny dzieci, wsparcie i pomoc, a także za dofinansowanie remontu dachu i wież na budynku Domu Pomocy Społecznej dla dzieci w Świebodzicach, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej murów...

[more]

II Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Lwóweckiego

Dodano: 14-12-2012

Podziękowanie dla Radosława Mołonia - Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego od Henryka Kuleszy - Przewodniczącego Rady Powiatu Lwóweckiego, za pomoc w organizacji II Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Lwóweckiego.

[more]

III Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Heinricha Wilhelma Ernesta i Karola Szymanowskiego we...

Dodano: 12-12-2012

Podziękowanie dla Wicemarszałka Radosława Mołonia od Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu, Filharmonii Wrocławskiej im. Witolda Lutosławskiego, Stowarzyszenia Pomocy Szkole na rzecz OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu oraz laureatów III Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Heinricha Wilhelma Ernesta i Karola Szymanowskiego we Wrocławiu za opiekę i pomoc w realizaqcji tego projektu.

[more]