rozmiar czcionki: A | A | A

Sportowcy nagrodzeni

07.01.2013 14:12

W dniu 7.01.2013 wicemarszałek Radosław Mołoń spotkał się z medalistą Mistrzostw Europy juniorek i juniorów U-20 oraz młodzieżowców U-23 w podnoszeniu ciężarów oraz medalistą Mistrzostw Europy w Judo w Czelabińsku.

W spotkaniu wzięli udział:

Arkadiusz Michalski : zdobył brązowy medal podczas rozegranych w Izraelu  Mistrzostw Europy do lat 23 w podnoszeniu ciężarów (obchodzący dziś urodziny), ukończył zawody z wynikiem 377 kg w kategorii wagowej do 105 kg.

Łukasz Błach: podczas Mistrzostw Europy w Judo w Czelabińsku, w Rosji, zajął 3 miejsce w drużynie (pozostali członkowie drużyny: Paweł Zagrodnik (66 kg), Krzysztof Wiłkomirski (73 kg), Robert Krawczyk (90 kg) Janusz Wojnarowicz (+90 kg). W walce o brązowy medal pokonali Wielką Brytanię 4:1.

Wiesław Błach: trener brązowego medalisty Łukasza Błacha.

Trener Arkadiusza Michalskiego został na Gali wręczenia nagród 5 grudnia 2012r. uhonorowany za całokształt pracy trenerskiej

Wicemarszałek Radosław Mołoń wręczył zaproszonym gościom symboliczne czeki: Arkadiusz Michalski – 2 tys. zł, Łukasz Błach – 2 tys. zł, Wiesław Błach – 1 tys. zł.