rozmiar czcionki: A | A | A

WAŻNE! prosimy o Państwa adresy e-mail

Dodano: 31-03-2020

praca zdalna do odwołania

[more]

Zarządzenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego w sprawie wprowadzenia ograniczeń w wykonywaniu...

Dodano: 16-03-2020

Szanowni Państwo, informujemy, że Marszałek Cezary Przybylski podpisał Zarządzenie nr 22/2020 Marszałka Województwa Dolnośląskiego z dnia 16 marca 2020 r. w sprawie wprowadzenia ograniczeń w wykonywaniu zadań przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Zgodnie z nim w okresie stanu zagrożenia epidemicznego ogłoszonego od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej wprowadza się ograniczenia w wykonywaniu zadań przez Urząd Marszałkowski Województwa...

[more]

UWAGA! nowe wzory wniosków na linie regularne i regularne specjalne

Dodano: 18-02-2020

Szanowni Państwo, na stronie internetowej Wydziału Transportu - transport autobusowy, w zakładce PLIKI DO POBRANIA, pojawiły się nowe formularze wniosków o wydanie/zmianę/przedłużenie ważności zezwoleń na linie regularne i regularne specjalne. Uprzejmie prosimy o pobieranie i korzystanie z nowych druków.

[more]

Nowy oddział terenowy WORD w Lubaniu!

Dodano: 23-01-2020

W Lubaniu otwarto dziś nowy oddział terenowy legnickiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Wraz z placem manewrowym mieści się on przy ul. Dolnej 8 w Lubaniu. W otwarciu uczestniczył Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.

[more]

Dyskutowali o trasie S3

Dodano: 17-01-2020

W domu kultury w Lubawce spotkała się polsko-czeska grupa robocza ds. transportu. Tematem rozmów były postępy w budowie drogi S3/D11. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Martin Červíček - Wicehetman Kraju Kralovohradeckiego, Tymoteusz Myrda - Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz przedstawiciele gmin z Polski i Czech, przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury, GDDKiA i lokalni samorządowcy.

[more]

ATLAS ZAGROŻEŃ NA GŁÓWNYCH DROGACH KOMUNIKACYJNYCH OBSZARU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO...

Dodano: 05-12-2019

Opracowanie kolejnej edycji atlasu zagrożeń na głównych drogach komunikacyjnych obszaru województwa dolnośląskiego

[more]

WAŻNOŚĆ ZEZWOLEŃ - prace nad Ustawą

Dodano: 04-12-2019

Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o publicznym transporcie zbiorowym druk nr 44

[more]