rozmiar czcionki: A | A | A

II nabór na otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych na wsparcie wspólnot i społeczności lokalnych poprzez wzmocnienie kompetencji uczennic 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz uczennic szkół ponadpodstawowych z terenu Dolnego Śląska w sytuacjac

22.10.2024 14:13

II nabór na otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych na wsparcie wspólnot i społeczności lokalnych poprzez wzmocnienie kompetencji uczennic 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz uczennic szkół ponadpodstawowych z terenu Dolnego Śląska w sytuacjach wymagających wsparcia w 2024 r.

Celem konkursu jest wyłonienie i sfinansowanie zadań dotyczących wzmocnienia przez dziewczęta umiejętności w radzeniu sobie w sytuacjach wymagających wsparcia poprzez udział w szkoleniach z zastosowaniem metody WenDo.


Odbiorcami zadań są mieszkańcy województwa dolnośląskiego –  uczennice 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz uczennice szkół ponadpodstawowych z terenu Dolnego Śląska.


Oferty wraz z załącznikami należy składać w terminie do 25.10.2024 r. w formie elektronicznej w aplikacji Generator eNGO >>PRZEJDŹ<<