rozmiar czcionki: A | A | A
Pozarządowy Dolny Śląsk

Zaproszenie na Debatę "Co dalej po covidzie?" - 15 września 2021 roku

Dodano: 07-09-2021

Dolnośląska Rada Działalności Pożytku Publicznego we współpracy z Fundacją "Merkury" i Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych (w tym młodzieżowych), społeczników, przedstawicieli JST zajmujących się współpracą z NGO, członków gminnych i powiatowych RDPP do udziału w Debacie pt. "Co dalej po COVID-zie?", która odbędzie się 15.09.2021 r. w godz. 10:00-15:00, we Wrocławiu w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia...

[more]

Fundacja Via Salutis zaprasza na wernisaż!

Dodano: 03-09-2021

Fundacja Via Salutis zaprasza na wernisaż prac uczestników warsztatów malarskich, które odbywają się w ramach projektu "Wygrajmy to miejsce!" realizowanego przez Fundację Via Salutis dzięki dofinansowaniu ze środków z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo pod linkiem https://www.facebook.com/events/144632344509447?ref=newsfeed

[more]

Zaproszenie na seminarium "Ekonomia społeczna w urzeczywistnianiu europejskiego filara praw...

Dodano: 03-09-2021

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wraz z Wspólnotą Robotniczą Związków Organizacji Socjalnych zapraszają do Centrum Dialogu Obywatelskiego!

[more]

IV Forum Wizja Rozwoju

Dodano: 30-08-2021

W dniach 26-27 sierpnia Minister Piotr Mazurek wziął udział w IV Forum Wizja Rozwoju organizowany w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, gdzie uczestniczył w dwóch panelach dyskusyjnych poświęconych m.in. solidarności międzypokoleniowej i aktywizacji seniorów a także społecznej odpowiedzialności biznesu.

[more]

Przedłużony konkurs na „Ambasadora Młodego Pokolenia RP”

Dodano: 23-08-2021

Zgłoś udział w konkursie na Ambasadora Młodego Pokolenia RP! Piotr Mazurek Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej oraz Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem.

Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotr Mazurek, po konsultacji z Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem, postanowił wydłużyć termin zgłoszeń w konkursie „Ambasador Młodego Pokolenia RP” do 10 września 2021 r.

[more]

Kampania społeczna „Niepełnosprawność. Niewidzialność? To ja!”

Dodano: 16-08-2021

Ruszyła kampania społeczna „Niepełnosprawność. Niewidzialność? To ja!” na rzecz integracji osób z niepełnosprawnościami. Operatorami projektu są: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Federacja Kibiców Niepełnosprawnych.

[more]

NIW-CRSO:Doceń koordynatora wolontariatu – zapraszamy do udziału w konkursie Koordynator Roku...

Dodano: 13-08-2021

Celem konkursu jest wyrażenie uznania dla Koordynatorów wolontariatu, którzy na co dzień zarządzają Wolontariatem, wspierają wolontariuszy i pomagają im dokonywać właściwych wyborów w podejmowaniu aktywności wolontariackiej.

[more]