rozmiar czcionki: A | A | A
Pozarządowy Dolny Śląsk

Praca dla doradcy w regionalnym punkcie doradczym dla organizacji pozarządowych – II...

Dodano: 20-01-2022

PRACA DLA DORADCY W REGIONALNYM PUNKCIE DORADCZYM DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH (WROCŁAW). Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Dział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Departament Spraw Społecznych i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (UMWD) zwraca się z prośbą o wycenę zadań doradcy w Regionalnym Punkcie Doradczym dla organizacji pozarządowych.

[more]

Ostatnie w tym roku posiedzenie Dolnośląskiej Społecznej Rady Senioralnej

Dodano: 20-12-2021

13 grudnia odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenie Dolnośląskiej Społecznej Rady Senioralnej, podczas którego zostało podsumowane I Dolnośląskiego Forum Rad Senioralnych, które odbyło się 20 października br. w Jeleniej Górze.

[more]

Rusza 25. edycja Konkursu „Dobroczyńca Roku”!

Dodano: 14-12-2021

Plakat 25-lecie Konkursu Dobroczyńca Roku

„Dobro czyń cały rok!” – to hasło towarzyszy społecznie zaangażowanym firmom już od 25 lat. Właśnie ruszyła jubileuszowa edycja Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”. Spośród zgłoszeń Kapituła wybierze Laureatów i przyzna nagrody m.in. za partnerską współpracę z organizacjami pozarządowymi, wolontariat pracowniczy, działania na rzecz lokalnych społeczności, zdrowia, różnorodności, ochrony środowiska. Nabór wniosków ruszy za miesiąc - 10 stycznia 2022 r.

[more]

II Dolnośląski Kongres Młodzieży

Dodano: 10-12-2021

Zaproszenie na II Dolnośląski Kongres Młodzieży z wydarzeniem towarzyszącym – debatą „Zdrowie psychiczne młodych”, które odbędą się 15 grudnia br. od godz. 11:00 w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Krzyżowej (koło Świdnicy).

[more]

NIW-CRSO: Nabór wniosków NOWEFIO, PROO i ROHiS

Dodano: 08-12-2021

6 grudnia br. wystartował nabór w trzech rządowych programach, których autorem jest Wicepremier, Przewodniczący Komitetu do spraw Pożytku Publicznego prof. Piotr Gliński.

[more]

Praca dla doradcy w regionalnym punkcie doradczym dla organizacji pozarządowych (Wrocław)

Dodano: 08-12-2021

Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Dział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Departament Spraw Społecznych i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (UMWD) zwraca się z prośbą o wycenę zadań doradcy w Regionalnym Punkcie Doradczym dla organizacji pozarządowych.

[more]

Nowa edycja programu Senior+

Dodano: 02-12-2021

W środę minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg ogłosiła otwarcie konkursu ofert w wieloletnim programie Senior+ w edycji na rok 2022. Konkurs adresowany jest do jednostek samorządu terytorialnego szczebla gminnego, powiatowego oraz wojewódzkiego, których strategie rozwoju pomocy społecznej uwzględniają rozwój infrastruktury dla osób starszych lub w których brak jest innej infrastruktury pomocy społecznej tego typu.

[more]