rozmiar czcionki: A | A | A


„Prezentacja Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych” w Ścinawce Średniej

01.03.2024 12:53

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z Gminą Radków organizuje „Prezentację Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych” w dniu 17 marca 2024 roku.Prezentacja odbędzie się 17 marca 2024 roku od godziny 12:00 do godziny 17:00 w Hali Sportowej w Ścinawce  Średniej, przy ul. Sikorskiego 34, podczas wydarzenia pn. „Polsko-Czeski Jarmark Wielkanocny Gminy Radków”.Celem tego wydarzenia jest kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych z Wielkanocą przez m.in. zaprezentowanie świątecznych potraw i wypieków, występy zespołów ludowych, promowanie i sprzedaż rękodzieła  charakterystycznego dla mieszkańców obszarów wiejskich naszego regionu.


Serdecznie zapraszamy koła gospodyń wiejskich lub organizacje pozarządowe z terenu województwa dolnośląskiego do udziału w prezentacji i zaprezentowaniu oraz sprzedaży swoich produktów. Dla każdego zadeklarowanego uczestnika zapewniamy bezpłatne miejsca wystawiennicze, stoły, krzesła oraz dostęp do energii elektrycznej.


Zgłoszenia do uczestnictwa w „Prezentacji Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych” prosimy kierować na adres mailowy dziedzictwo.kulinarne@dolnyslask.pl do dnia 8 marca 2024 roku.


W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 71 770 45 16

Do pobrania: Karta zgłoszenia uczestnictwa (wersja edytowalna)


Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.